Oliwia Bieniuk może zarobić kolosalne pieniądze. Stanowisko jej rodziny jest kontrowersyjne, te fakty zadziwiają

Oliwia Bieniuk
Facebook / Oliwia Bieniuk
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Oliwia Bieniuk stawia coraz odważniejsze kroki w show-biznesie, co nie umyka opinii publicznej. Dziewczyna ma dopiero 16 lat, ale to ani trochę nie przeszkadza jej w rozpoczęciu kariery. Perspektywa jej zarobków jest naprawdę obiecująca. Już na tym etapie może się pochwalić niemałymi sumami, jakie otrzymała w formie wynagrodzenia. Poglądy jej najbliższych w kwestii kariery nastolatki są dość kontrowersyjne. Przedstawiamy zadziwiające fakty o współpracach córki Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk wcale nie zabiegała o sławę, ale w jej przypadku była ona nieunikniona. Rodowód zrobił swoje. Sławni rodzice zapewnili dziewczynie rozpoznawalność. Mimo tego, że dziewczyna raczej rzadko publikuje zdjęcia na swoim Instagramie to udało jej się tam zgromadzić sporą grupę odbiorców. Aktualnie jej profil śledzi prawie 100 tysięcy osób, które aktywnie udzielają się, komentując jej zdjęcia.

Co za tym idzie, dziewczyna zaczęła dostawać już pierwsze propozycje współpracy. Na jedną z nich się nawet zgodziła. Osoby, które na swoich profilach w portalach społecznościowych mają dużo obserwatorów, są w stanie zarobić niemałe pieniądze na lokowaniu poszczególnych produktów. Niektóre marki płacą im za wstawianie zdjęć, na których widoczna jest konkretna rzecz, inne z kolei preferują współpracę barterową. Dają celebrytom różne przedmioty w zamian za zareklamowanie ich.

Pieniądze, jakie Internetowe gwiazdy są w stanie zarobić za tego typu współprace, przyprawiają o zawrót głowy. Niektórzy musieliby odkładać przez kilka miesięcy, żeby uzbierać tyle pieniędzy, ile oni dostają za opublikowanie jednego zdjęcia.

Oliwia Bieniuk w tym roku skończy 17 lat. Coraz bliżej do osiągnięcia pełnoletności zatem zaraz będzie musiała podjąć decyzje odnośnie do tego, co chciałaby robić w życiu. Większość fanów głowi się, czy dziewczyna pójdzie w ślady mamy, czy będzie zajmować się czymś zupełnie innym.

Opinia najbliższych w związku z jej prężnie rozwijającą się karierą, dla wielu może wydawać się kontrowersyjna. Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, jak sami zachowalibyśmy się w podobnej sytuacji. Wszyscy mają jednak nadzieje, że kariera w tak młodym wieku nie zgubi Oliwii. Nastolatka wyznała kiedyś, że chciałaby zostać modelką, co z jej urodą zdecydowanie jest w zasięgu ręki. Wyrosła na piękną dziewczynę.

Przedstawiamy najbardziej zadziwiające fakty dotyczące kariery Oliwii. Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, ile zarabia i jakie stanowisko zajmuje w tej kwestii jej rodzina.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Które ze znanych gwiazd wciąż są wolne? Sprawdź u kogo masz szanse, w numer 7 nie dowierzamy
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
 

Następna strona