Oliwia Bieniuk zaskakuje internautów. Jej zdjęcia wywołały lawinę komentarzy

Córka Przybylskiej
Instagram / oliwia.bieniuk
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Oliwia Bieniuk jest niezwykle popularna na Instagramie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest obserwowana przez ponad 90 tysięcy osób. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcia, które zszokowały internautów i wywołały lawinę komentarzy. Przedstawiamy te najbardziej ujmujące.

Oliwia Bieniuk wywołuje zainteresowanie wśród młodych Polaków głównie ze względu na popularnych rodziców. Anna Przybylska, jej mama, była uważana za jedną z najpiękniejszych Polek. Choć aktorka przegrała walkę z ciężką i długotrwałą chorobą, nadal pozostaje w naszej pamięci. Za życia była niezwykle aktywna i lubiana. Miała ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Uwielbiana przez media Przybylska cechowała się charyzmą, wybitnymi zdolnościami i twardym charakterem. Jej fani nadal nie mogą się pogodzić z jej śmiercią.

Dziewczyna łudząco przypomina swoją matkę. Może to właśnie z tego względu jej osoba i zdjęcia wrzucane na Instagram budzą tyle kontrowersji? Jeszcze niedawno była dzieckiem pod ścisłą opieką swoich rodziców. Dziś jest już młodą kobietą, która powoli wchodzi w dorosłe życie. W tym roku kończy 17 lat. Jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie i systematycznie publikuje zdjęcia. Po fotografiach możemy wywnioskować, że córka Przybylskiej lubi się malować i dbać o wygląd. Ponadto podąża za trendami modowymi i przepada za wrzucaniem swoich zdjęć selfie. 

Jakiś czas temu zdjęcia córki Przybylskiej pojawiły się na Instagramie. Wywołały poruszenie wśród licznych użytkowników serwisu. Przedstawiamy fotografie, które odbiły się szerokim echem w sieci.

Kliknij "Następna Strona". 

Następna strona