Ola Kwaśniewska unika mediów jak ognia. Oto, co ukrywa przed światem

Córka prezydenta
Youtube.com/Styl życia i plotki
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ola Kwaśniewska wolała zniknąć ze świata show-biznesu i żyć na jego tzw. marginesie. Wielu ludzi było zdziwionych tą decyzją, ponieważ swego czasu bywała na salonach. Co ją do tego skłoniło i czym się teraz zajmuje? Przedstawiamy fakty, które szokują.

Córka pary prezydenckiej zaskarbiła sobie sympatię widzów, głównie przez udział w "Tańcu z gwiazdami". Jej kariera nabierała rozpędu, coraz częściej była na świeczniku. Przez moment była dziennikarką DDTVN. Tam podziękowano jej za współpracę, po tym jak broniła ojca po aferze z "chorobą tropikalną". W związku z tym w 2008 roku przeszła do Polsatu, gdzie uczestniczyła w programie "Ranking gwiazd". Miała szansę zostać gwiazdą polskiego show-biznesu. Jednak jej decyzja była inna.

Ola Kwaśniewska z czasem zaczęła wycofywać się z życia publicznego i unikać mediów. Świat kolorowej prasy rządzi się swoimi prawami. Niestety przerosło ją to i nie dawała sobie rady z presją. Postanowiła zniknąć i to na długo. Razem z mężem, Kubą Badachem, postanowili całkowicie odsunąć się od medialnego szumu. Ich oazą okazał się wspólny dom.

Sytuacja, która zaważyła na stosunku Oli do show-biznesu, nastąpiła po jej ślubie. O wszystkim postanowiła opowiedzieć w rozmowie z Karoliną Korwin-Piotrowską. Był to dla niej jeden z najważniejszych dni w życiu i miała nadzieję, że tabloidy również to uszanują. Nic bardziej mylnego. Młodą parę spotkało pasmo nieprzyjemnych zdarzeń. Gdy dotarła do Kościoła, zorientowała się, że nie może nawet dostać się do niego. Wejście było otoczone przez niezaproszonych wcześniej paparazzi. Później spekulowano, że jest w ciąży, choć nie było ku temu solidnych podstaw. Zmęczona psychicznie Kwaśniewska postanowiła wycofać się ze świata mediów z rozwagą i zacząć nowy etap w swoim życiu.

Wszyscy zastanawiają się, czym się teraz zajmuje i co u niej słychać. W końcu urządziła swoje piękne mieszkanie, zwiedziła Kenię i część Azji. Choć media donosiły, że finansowo wspiera ją ojciec, sam Kwaśniewski wyparł się tego. Jak zarabia Ola Kwaśniewska? Oto zaskakujące fakty z jej życia, którego szczegóły usilnie stara się zataić przed wścibskimi mediami.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona