Ola Kwaśniewska w dniu swojego ślubu. Jej suknia przyćmiła wszystko!

ola kwaśniewska
Instagram.com/@aleksandraleksandrowna
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ola Kwaśniewska 7 lat temu wzięła ślub z Jakubem Badachem. Tajemnice jej dwóch sukni wyciekły dopiero niedawno. Przedstawiamy szczegóły powstawania kreacji, detale oraz projektantkę, która je stworzyła i uszyła.

Ola Kwaśniewska bez wątpienia zasługuje na miano celebrytki. Choć mówi się, że popularność zawdzięcza swoim rodzicom, Aleksandrowi i Jolancie Kwaśniewskiej, udowodniła nieraz, że ma wiele do pokazania. Do świata show-biznesu weszła z przytupem. Wszystko za sprawą udziału w trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", w którym zajęła drugie miejsce. Po zakończeniu programu wcieliła się w prowadzącą "Kulisów Tańca z Gwiazdami". Ostatecznie stacja TVN podziękowała jej za współpracę. Najprawdopodobniej powodem był nieprzewidziany ruch Oli, która wbrew scenariuszowi opowiedziała o rzekomej chorobie swojego ojca.

Ola Kwaśniewska przez długi czas była na świeczniku i pracowała w mediach, głównie w roli dziennikarki, reporterki lub gospodyni różnych produkcji. Wśród nich znajdują się: "Mała czarna" w TV4, "Dzień Dobry TVN", "Ranking gwiazd" w Polsacie czy "Niedziela słodko-Kwaśniewska" w radiu Planeta FM. To m.in. z tego powodu kolorowa prasa ciągle rozpisywała się na jej temat, nie szczędząc przy tym przykrych słów. Córka pary prezydenckiej nie wytrzymała presji i wycofała się z show-biznesu.

Niedawno media spekulowały też, że życie i zagraniczne wycieczki funduje jej ojciec. Nic bardziej mylnego. Aleksandra zarabia, choć nie wykonuje wyuczonego zawodu. Kwaśniewska jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje powołanie odkryła jakiś czas temu i jest nim dziennikarstwo oraz copywriting. Oprócz przeprowadzania reportaży i pracy ze słowem pisze też teksty piosenek dla swojego męża, Kuby Badacha.

Jak Ola poznała Kubę? Ich znajomość rozpoczęła się nietypowo. Po raz pierwszy spotkali się w radiu, a Aleksandra prowadziła z nim rozmowę na temat jego nowo wydanej płyty. Później wszystko poszło już jak burza. Zakochali się, a jakiś czas później wzięli ślub.

Dla Kwaśniewskiej niezwykle krzywdzący moment nastąpił, gdy tłumy paparazzi pojawiły się na jej ślubie. Do niedawna również szczegóły powstawania i projektowania jej ślubnych kreacji były owiane tajemnicą. Oto zdjęcia i fakty dotyczące jej sukni ślubnych.

Kliknij "Następna Strona"!

Następna strona