Ola Kwaśniewska pokazała, jak mieszka. Nie oderwiecie wzroku!

Ola Kwaśniewska
Instagram.com/aleksandraleksandrowna
Wstecz

1 z 15

Dalej

Ola Kwaśniewska należy do tych celebrytów, którzy nie szukają rozgłosu i uwagi mediów. Kilka lat temu zdecydowała się wycofać z show-biznesu i od tamtej pory pilnie strzeże swojego życia prywatnego przed ciekawskimi dziennikarzami. Ucieczka od życia w blasku fleszy nie oznaczała jednak rezygnacji z popularności, jaką zapewniają dzisiaj media społecznościowe. To właśnie dzięki nim możemy podejrzeć, jak mieszka córka byłego prezydenta. Trzeba przyznać, że wnętrza jej posiadłości robią ogromne wrażenie. Specjalnie dla Was przyjrzeliśmy się bliżej tej pięknej nieruchomości.

Ola Kwaśniewska miała wyjątkowe predyspozycje do tego, by stać się celebrytką pozostającą na językach wszystkich. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego zachwycała nie tylko urodą, ale też niezwykłą elegancją i klasą. Wykazywała się zarówno niesamowitym talentem tanecznym, jak i dziennikarskim. Mogliśmy ją oglądać w "Tańcu z gwiazdami", gdzie w duecie z Rafałem Maserakiem doszła do finału, a potem m.in. w "Dzień Dobry TVN". Jej ślub z Kubą Badachem w 2012 był dla kolorowych gazet prawdziwym wydarzeniem roku.

Dość nieoczekiwanie córka byłego prezydenta stwierdziła jednak, że pozostawanie w centrum uwagi tabloidów nie jest spełnieniem jej marzeń. W jednym z wywiadów wyraźnie stwierdziła, że po kilku latach nieustannego zainteresowania mediów jej osobą poczuła się wyraźnie zmęczona tym wszystkim. Uznała wówczas, że robienie kariery w show-biznesie, przy ciągłym znoszeniu presji ze strony mediów, nie jest dla niej.

Od tamtej pory Ola Kwaśniewska pilnie strzeże swojego życia prywatnego, nie pozwalając brukowcom zakłócać spokoju swojego domowego ogniska. Wyjątek w tej kwestii stanowią media społecznościowe, dzięki którym możemy poznać pewne szczegóły na temat preferowanego przez nią stylu życia, jej zainteresowań i usposobienia. To właśnie dzięki zdjęciom publikowanym przez nią na Instagramie możemy zobaczyć m.in., jak mieszka.

Ola Kwaśniewska i jej mąż, Kuba Badach, już od kilku lat mieszkają w pięknej rezydencji na warszawskim Wilanowie. Wnętrza apartamentu, jak przystało na posiadłość córki Jolanty Kwaśniewskiej, charakteryzują się oryginalnym i nowoczesnym stylem. Z pewnością zrobią na Was wrażenie! Zapraszamy do naszej galerii, w której przyjrzeliśmy się im bliżej.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona