Córki prezydentów Polski to prawdziwa duma dla rodziców. Sukcesy Oli Kwaśniewskiej i Kingi Dudy

Autor Michał Kubacki - 2 Maja 2019

Ola Kwaśniewska to córka byłej pary prezydenckiej lat 1995-2005, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Od 2012 roku również żona znanego muzyka jazzowego, Kuby Badacha. Ola wzięła życie w swoje ręce i nie oparła swojego sukcesu na fakcie posiadania znanego ojca. Odnosi prawdziwe sukcesy i w głównej mierze dzięki własnej, ciężkiej pracy. To samo tyczy się córki obecnej pary prezydenckiej, Kingi Dudy, która również jest oczkiem w głowie i dumą dla swoich rodziców. Oto czym zajmują się córki prezydentów Polski.

Ola Kwaśniewska głównie znana jako córka pary prezydenckiej, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, swojego sukcesu nie zawdzięcza faktowi posiadania znanych rodziców. Ola od dawna miała własne plany, ambicje i nie chciała, żeby rodzice mieszali się w jej życie. Pasjonowała się tańcem, więc po liceum zrobiła kurs instruktorski na nauczycielkę salsy. W późniejszym czasie uczyła w różnych szkołach, a jej taneczną karierę przypieczętował program "Taniec z gwiazdami", gdzie wystąpiła jako jedna z gwiazd trzeciej edycji. To nie był jej koniec przygody ze stacją TVN. Współpracowała przy produkcjach takich jak "Dzień Dobry TVN", gdzie była reporterką. W końcu odeszła ze stacji, aby zająć się prowadzeniem talk-show "Mała Czarna". Udało jej się nawet współtworzyć własną audycję w radiu, nazwaną "Niedziela słodko-Kwaśniewska". Obecnie jest redaktorką magazynu "Viva!". Na temat Oli Kwaśniewskiej jest jeszcze wiele rzeczy, o których nie wszyscy zdają sobie sprawę.

Kinga Duda to córka obecnego prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Dziewczyna, choć jeszcze bardzo młoda, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Studiuje trudny kierunek i odnosi spore sukcesy na polu naukowym. Bardzo wspiera swojego ojca, co widać na wielu nagraniach i transmisjach telewizyjnych, gdzie chętnie wypowiada się przed reporterami na temat różnych spraw politycznych i społecznych. Wiele osób podziwia ją za to, że w tak młodym wieku ma bardzo jasne spojrzenie na świat i sytuację w Polsce. Jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziców i są z niej niezwykle dumni.

Ola Kwaśniewska i Kinga Duda to córki prezydentów Polski, które chwyciły swoje życie w garść i stanowią doskonały przykład, że można osiągnąć bardzo wiele ciężką pracą. Mimo że Ola i Kinga miały odrobinę łatwiejszy start, nie był to jednak wyznacznik ich sukcesu. Obie bardzo ciężko pracują na swoją karierę, a rodzice są bardzo dumni z ich osiągnięć. Przedstawiamy, czym zajmują się córki prezydentów Polski.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News