Ola Kwaśniewska bardzo się zmieniła. Na tych zdjęciach trudno ją poznać

Ola Kwaśniewska w futrzanej czapce
Instagram.com/@aleksandraleksandrowna
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Ola Kwaśniewska na przestrzeni lat przeszła niezwykłą metamorfozę. Jak wyglądała kiedyś? Wspominamy i porównujemy jej zdjęcia.

Ola Kwaśniewska jest znana głównie za sprawą swoich rodziców, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Z show-biznesu wycofała się z kilku powodów. Przede wszystkim nie mogła znieść faktu, że jej życie prywatne jest na świeczniku. Inną kwestią, która miała wpływ na jej decyzję o odejściu ze świata mediów, był atak paparazzi podczas jej ceremonii ślubnej z Jakubem Badachem w 2012 roku.

Z TVN została zwolniona, w momencie gdy poświadczyła, że jej ojciec skompromitował się z powodu egzotycznej choroby. Po czasie okazało się, że był nietrzeźwy i sam się do tego przyznał. Ten fakt nie spodobał się stacji i w 2007 roku podziękowano jej za współpracę. Aleksandra była reporterką DDTVN i gospodynią programu „Kulisy Tańca z Gwiazdami”.

Po tej sytuacji jeszcze przez pewien czas Ola Kwaśniewska była aktywna w branży. W 2008 roku prowadziła "Ranking gwiazd" na Polsacie. Posiadała też autorski program "Niedziela słodko-Kwaśniewska" w stacji radiowej Planeta FM. Po roku 2012 stopniowo zaczęła się wycofywać z show-biznesu.usuwać w cień.

Wielu ludzi zastanawiało się, z czego żyje córka pary prezydenckiej, skoro nie widuje się jej już w telewizji. Spekulowano, że finansuje ją ojciec. Ten jednak zaprzeczył.

- Nie będę tego komentował. To kłamstwo - powiedział Aleksander Kwaśniewski na łamach "Twojego Stylu".

Okazuje się, że Ola Kwaśniewska uwielbia pisać i ma lekkie pióro. Nie tylko pisze teksty piosenek dla swojego męża, który jest wybitnym muzykiem i wokalistą znanym w całej Polsce. Kobieta również przeprowadza wywiady, na własną rękę zajmuje się pracą redaktorską i dziennikarską.

Mimo wszystko, córka Kwaśniewskich jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie w serwisie Instagram. Z chęcią dzieli się swoją prywatnością, ale i zdjęciami z przeszłości. Możemy dzięki temu zobaczyć jej przemianę przez ostatnie lata i od czasów dzieciństwa. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej transformacji. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona