Wydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacji

Oko
.
Wstecz

1 z 10

Dalej

#1

Oko z wszczepioną w gałkę ozdobą, przeszczep rzęs czy plaster na język utrudniający jedzenie - to tylko kilka przykładów wielu zabiegów, na które decydują się ludzie, którzy chcą w jakiś sposób zmienić swój wygląd. Tym samym udowadniają, że operacje plastyczne nosa czy powiększanie piersi to już przeżytek. Granice są coraz bardziej przekraczane, a pacjenci po tych zabiegach wyją z bólu, a wszystko po to, żeby wyglądać jak najbardziej oryginalnie. 

Oko z napisem LOVE

Coraz częściej można spotkać się z operacją polegającą na wszczepieniu ozdobnego implantu z platyny między spojówką a twardówką oka. Lekarze podchodzą do tego mocno sceptycznie w obawie przed niepożądanymi skutkami ubocznymi, a zabieg kosztuje krocie. Nie zmienia faktu, że chętnych jest coraz więcej. Zazwyczaj wybierane wzory to serduszko, gwiazdka i półksiężyc, ale istnieje także możliwość zaprojektowania własnej ozdoby.

Inną, niezwykle drogą, bolesną i ryzykowną operacją, jest sztuczne wydłużanie nóg. Najpierw chirurg łamie kości dłutem i umieszcza nogi na około 9 miesięcy w metalowym stelażu. W tym czasie między ubytkiem kostnym tworzy się nowa tkanka, co powoduje, że nogi wydłużają się o kilka centymetrów. Zdecydowanie bardziej polecamy włożyć buty na wyższej platformie. 

Kolejny pomysł na poprawienie wyglądu to przeszczep rzęs. Niektóre kobiety nie mają ochoty przyklejać sobie sztucznych kępków. W związku z tym pobiera się u nich cebulki włosów z tyłu głowy, a następnie wszczepia się je na brzegi powiek. Rzęsy, które wyrosną, zachowują się identycznie jak włosy na głowie - mogą się kręcić, odwijać lub być całkowicie proste. 

Ta metoda, niezaakceptowana przez lekarzy, cieszy się powodzeniem wśród kobiet, które zrobią wszystko dla wymarzonej sylwetki. Plaster z tworzywa sztucznego przyszywa się za pomocą 6 szwów do języka, przez co pacjent podczas spożywania posiłku odczuwa ogromny ból sprawiający, że woli zrezygnować z dalszego jedzenia. Dzięki temu można stracić zarówno 30 kilogramów, jak i mowę. 

Oprócz tego, ludzie coraz częściej decydują się na sztuczne linie papilarne na dłoniach, operację rozjaśniania oczu za pomocą implantów z wysokiej jakości silikonu, czy utworzenie kaloryfera na brzuchu bez żadnego wysiłku fizycznego. Jeśli posiadacz implantów wszczepionych w brzuch nagle przytyje, mogą one zniknąć pod warstwą tłuszczu. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwszy bolesny zabieg.

Zobacz także:

  1. Nie widziały w lustrze, że mają za ciasne spodnie? Poniżające zdjęcia trafiły do sieci
  2. 14 najdziwniejszych zdjęć w historii. Odbierają mowę
  3. Pies przykuwa spojrzenia wszystkich przechodniów. Wszystko przez jego fryzurę, wygląda nieziemsko
  4. Każda kobieta powinna mieć sodę oczyszczoną w torebce. 15 niesamowitych sztuczek

Źródło: Jestpozytywnie 

Następna strona