Babcia Lucyna z "Ojca Mateusza" przed laty wywołała prawdziwy skandal. Cierpiał wybitny aktor

Ojciec Mateusz prawdziwy skandal
Wikimedia Baltmedia CC BY-SA 4.0
Wstecz

1 z 7

Dalej

Babcia Lucyna z serialu "Ojciec Mateusz" w przeszłości wywołała skandal z wybitnym aktorem

"Ojciec Mateusz" to jeden z najpopularniejszych seriali TVP ostatnich lat. Widzowie szybko polubili obsadę produkcji z Arturem Żmijewskim na czele, który wciela się w rolę tytułowego księdza. Jednak duża część publiczności sympatyzuje również z innymi postaciami. Na pewno są wśród was fani Gibalskiego czy aspiranta Nocula.

"Ojciec Mateusz" nie byłby też tak chętnie oglądanym serialem, gdyby zabrakło w nim babci Lucyny. W jej rolę wciela się 81-letnia aktorka Aleksandra Górska. Chociaż kobieta jest już w podeszłym wieku, jej charyzma i umiejętności aktorskie nadal bawią wielu widzów. Zwłaszcza że sceny z jej udziałem często są tak kuriozalne, że aż śmieszne.

Jednak niewielu widzów serialu "Ojciec Mateusz" wie, że aktorka w czasach swojej młodości wywołała niemały skandal. W wyniku afery ucierpiał inny wybitny artysta. Aktor przez długi czas nie mógł pogodzić się z tym, co go spotkało. Dzisiaj pewnie dużej części publiczności trudno byłoby to sobie wyobrazić, patrząc na poczciwą staruszkę. Dlatego przypomnimy wam okoliczności tej sprawy.

Jeśli przebrniecie przez tę interesującą historię, być może "Ojciec Mateusz" nigdy nie będzie już dla was tym samym serialem. Trzeba przyznać, że Aleksandra Górska w przeszłości prowadziła bardzo barwne życie, o czym przekonał się sławny polski aktor.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co zrobiła gwiazda serialu

Zobacz także:

  1. Dwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywał
  2. 2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieunikniony
  3. Zrezygnowała z balu, bo nie miała pieniędzy na suknię. Wtedy jej kolega sprawił jej kapitalny prezent, efekt jest powalający
  4. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele

Źródło: Pomponik

Następna strona