W jaki sposób poradzić sobie z pandemią koronawirusa? Eksperci podają pięć warunków, które należy spełnić

Ofiary koronawirusa, warunki ekspertów
pixabay.com coyot
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jak poradzić sobie z pandemią?

Kolejne ofiary koronawirusa, o których każdego dnia huczą wszystkie media, budzą coraz większy niepokój w opinii publicznej. Społeczność obawia się, że pandemia potrwa o wiele dłużej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. 

Śmiertelne ofiary koronawirusa powinny być tak naprawdę dla wszystkich ostrzeżeniem i sygnałem, że pandemia koronawirusa jest bardzo poważna i zaważyć może na losach wielu. Od kilku tygodni świat żyje jedynie kolejnymi doniesieniami o nowych osobach zarażonych Covid-19 i, niestety, kolejnych ofiarach śmiertelnych. Na całym świecie odnotowano już łącznie ponad 300 tysięcy przypadków, a liczba z każdym dniem wzrasta. 

Lekarze wciąż apelują do społeczeństwa o pozostanie w domach i unikanie kontaktów z innymi osobami, co może w dużym stopniu wspomóc walkę z koronawirusem. W jaki jednak jeszcze sposób możemy poradzić sobie z pandemią? Jak donosi "Fakt", największy brytyjski publiczny koncern medialny BBC przygotował raport, w którym wyszczególnił 5 istotnych warunków, które mogą okazać się kluczowe w obecnej sytuacji. Koniecznie przeczytajcie dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać wszystkie warunki ekspertów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Podczas treningu w lesie usłyszeli dziwne dźwięki. Czym prędzej rzucili się na ratunek, przed ich oczami stanął dobijający widok
  2. Chcieli zrobić obiad, skończyło się katastrofą. Trudno uwierzyć, co tam się stało, zdjęcia zwalają z nóg
  3. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć

Następna strona