1. Transport lotniczy

Autor Monika Majko - 29 Maja 2020

Bardzo istotna zmiana, która zostanie wprowadzona w najbliższym czasie dotyczy transportu lotniczego. Według przygotowanego przez rząd Mateusza Morawieckiego projektu, odbywanie lotów krajowych zostanie umożliwione pasażerom już od 1 czerwca.

Bardzo istotna zmiana, która zostanie wprowadzona w najbliższym czasie dotyczy transportu lotniczego. Według przygotowanego przez rząd Mateusza Morawieckiego projektu, odbywanie lotów krajowych zostanie umożliwione pasażerom już od 1 czerwca. Oczywiście przewoźników obowiązywać będą surowe normy sanitarne. Pasażerowie przed lotem będą musieli wypełnić formularz i poddać się obowiązkowej kontroli, a także korzystać podczas trwania podróży z maseczki ochronnej.

Przewoźnik musi zapewnić m.in. dostęp do płynów do dezynfekcji rąk na pokładzie, regularne czyszczenie powierzchni, z którymi pasażer miał styczność po każdym odcinku lotu z pasażerami i oraz pełną dezynfekcję samolotu. To jednak nie koniec zmian w transporcie. Złagodzeniu ulegną również obowiązujące aktualnie zasady dotyczące przewozu osób niepełnosprawnych.

By dowiedzieć się, jaki nakazy i zakazy wejdą w życie w najbliższym czasie, kliknij "Następna Strona"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News