Kobiety potrafią przegiąć bardziej niż mężczyźni. 20 zdjęć z klubów nocnych, przedostatnie jest szczytem żenady

Obrazek z imprezy
popularne.pl
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Kobiety potrafią imprezować

Imprezowy obrazek, szczególnie wśród młodszych osób, nie zawsze przedstawia się kolorowo. Nie da się ukryć, że dzisiejsza młodzież potrafi nieźle zaszaleć, jeśli chodzi o weekendowy wypad na miasto, a publikowane przez nich w sieci filmiki czy zdjęcia mogą odbierać mowę. 

Powyższy obrazek to jedynie niewielki przedsmak tego, co chcemy Wam pokazać. Mówi się, że jeśli chodzi o zabawę po alkoholu, to zazwyczaj mężczyźni szybko tracą zdrowy rozsądek, dopuszczając się niekiedy naprawdę absurdalnych zachowań. My pokażemy Wam, że kobiety również potrafią imprezować. 

Zdjęcia, które za chwilę zobaczycie, przekraczają wszelkie granice dobrego smaku i aż nie mieści się w głowie, że panie mogły posunąć się tak daleko. Nad wyraz skąpe ubranie, pocałunki z przypadkowymi mężczyznami czy porażające ilości alkoholu to zaledwie drobny zwiastun tego co zobaczycie. Niektóre z nich zwyczajnie przesadziły. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć szokujące zdjęcia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Zamiast proszku dodała do prania popularny produkt spożywczy. Efekt przerósł jej oczekiwania, wyjęła ubrania jak nowe
  2. Nastolatka chciała pojawić się na studniówce w spektakularny sposób. Przesadziła, ludzie nie mogli na nią patrzeć
  3. Kobieta jechała autostradą, nagle otoczyły ją inne samochody. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje, syn od razu zadzwonił na policję 

Następna strona