Jak układasz nogi, siedząc? Ich ułożenie powie o Tobie wszystko

Obrazek
Porady i Wskazówki
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jak układasz nogi, siedząc? Ich ułożenie powie o Tobie wszystko

Obrazek od jakiegoś czasu krąży po sieci. Rysunek przedstawia różne ułożenia nóg, które przyjmujemy podczas siedzenia. Okazuje się, że układ naszych kończyn dolnych może wiele zdradzić o naszej osobowości i charakterze. Interpretacja własnej postawy może być dla niektórych niezwykle zaskakująca.

Mowa ciała to ważna część interpretacji ludzkich zachowań i cech charakteru. Podświadomie każdy człowiek korzysta z niej prawie codziennie, np. flirtując, prowadząc rozmowę o pracę czy oczekując z niecierpliwością na przyjazd autobusu. Postawa naszego ciała, charakterystyczne ruchy czy nawet najdrobniejsze gesty potrafią zdradzić naprawdę wiele o naszym wnętrzu czy zamiarach. Ale wciąż wiele osób pozostaje nieświadomych tego, że określone ruchy przekazują światu pewną treść. Nawet to, w jaki sposób siedzimy, może odzwierciedlać nasze wnętrze.

Rysunek, który chcemy zaprezentować, przedstawia 5 układów nóg, które przyjmujemy podczas siedzenia. Każdy z nich niesie za sobą ukryte znaczenie, którego interpretacja może zaskoczyć niejedną osobę. Zastanów się dobrze, w jakiej pozycji najczęściej siadasz. Wolisz skrzyżowane nogi czy jednak trzymasz je luźno, a następnie sprawdź odpowiedzi. Wyniki mogą sprawić, że dowiesz się o sobie czegoś zaskakującego i lepiej poznasz swoje wnętrze.

By zobaczyć, co mówi o tobie pozycja w jakiej siedzisz, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Wielki smutek na weselu. Noworodek zmarł po kilkunastu godzinach walki przez zachowanie jednego z gości
  2. Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne
  3. Można tylko współczuć. Halinka ze "Świata według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie, mało kto o nich wiedział
  4. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki

Następna strona