Ostatnia cyfra w roku urodzenia zdradzi więcej, niż myślisz. Najgłębiej skrywane sekrety wyjdą na jaw

Numerologia zdradzi wszystkie sekrety
pexels.com/Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Numerologia zdradzi wszystkie sekrety

Numerologia to nauka, która opiera się na interpretacji, jak sama nazwa wskazuje, liczb. Zapewne każdy kiedyś słyszał, że data urodzenia gra w tej dziedzinie kluczową rolę. Mało kto wie, że również ostatnia cyfra z roku urodzenia może dużo powiedzieć o człowieku, nie trzeba nawet obliczać swojego portretu numerologicznego.

Ostatnia cyfra z roku urodzenia może nie tylko dokładnie opisać Twój charakter, ale również to, jaki lub jaka jesteś w miłości, jakie są Twoje wady i zalety, a nawet jaki zawód jest Ci przeznaczony i w którym spełniasz się najlepiej.

Magia cyfr od dawna stanowiła zagadkę dla ludzkości. Nawet w starożytności nad tajemnicą liczb pochylali się kapłani, a potem magowie. Nie da się ukryć, że jednak coś w tym jest. Na pozór niepozorny szczegół, a jak dużo potrafi opowiedzieć o nas samych.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co jedynka na końcu roku urodzenia mówi o Tobie i Twoich bliskich. Zaskakujące, jak dużo się sprawdza.

Zobacz także:

  1. Jedna rzecz prawie zrujnowała życie Wodeckiemu. Ogromny skandal wyszedł na jaw dopiero po latach
  2. Chłopiec stał w tłumie, od tyłu zaszedł go mężczyzna. Chwilę później słychać było tylko krzyki, wszystko się nagrało
  3. Nie ma bardziej puszystego ciasta niż Castella, jest lekkie jak chmurka. Koleżanki będą Cię błagać o przepis
  4. Większość kojarzy żony Stocha i Kubackiego. Jest jeszcze jedna turbopiękność w skokach, małżonka Stefana Huli [ZDJĘCIA]

Źródło: Papilot

Następna strona