Chorowała na nowotwór, jej życzeniem było, żeby umarła piękna. Zdjęcia z ostatniego pożegnania powalają na kolana

Nowotwór
.
Wstecz

1 z 6

Dalej

Nowotwór kości zaatakował tę młodą dziewczynę, jej ostatnie życzenie zaskoczyło wszystkich. Chciała umrzeć piękna. Bliscy wzięli sobie do serca jej pragnienie i postanowili zrobić wszystko, by tak właśnie wyglądała tego dnia. Zdjęcia z ostatniego pożegnania powalają na kolana, wyglądała naprawdę niesamowicie.

Nowotwór jest największą zmorą społeczeństwa. Każdego roku setki tysięcy ludzi umierają z powodu właśnie tej choroby. Rak kości to zazwyczaj wynik przerzutów z innych narządów. Mogą występować również pierwotne nowotwory kości, jednak są one bardzo rzadkie. Jeśli jest on wynikiem przerzutów, rokowania nie są zbyt dobre, choroba wtedy jest już w zaawansowanym stadium. W przypadku pierwotnego raka kości ponad 60% pacjentów przeżywa okres pięciu lat od diagnozy. Ta młoda, 20-letnia dziewczyna stała się ofiarą nowotworu. Tuż przed śmiercią poinformowała bliskich o swoim ostatnim życzeniu.

Racine Pregunta z Davao City mieszkała na południu Filipin. Kobieta przegrała walkę z mięsakiem kościopochodym. Gdy tylko dowiedziała się o tym, że wkrótce będzie musiała umrzeć, postanowiła zaplanować swój pogrzeb. Jej siostra zadbała o to, by wszystko przebiegło zgodnie z jej planem. Dziewczyna postanowiła opublikować zdjęcia zmarłej, ale mimo to pięknie wyglądającej siostry na Facebooku.

- Dzisiaj spełniłam Twoje ostatnie życzenie. Wiem, że jesteś z tego powodu bardzo szczęśliwa… Zawsze będziesz w naszych sercach - pisała pod zdjęciem kobieta.

Zdjęcia Racine z ostatniego pożegnania powalają na kolana. Wyglądała naprawdę niesamowicie, zobaczcie sami.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Krystyna Feldman zmarła 12 lat temu. Najlepsze cytaty "Babki z Kiepskich" nadal powalają, numer 7 bije wszystko na głowę
2. Co się stało ze zjawiskową Nel z "W pustyni i w puszczy"? Dziw bierze, czym się dzisiaj zajmuje
3. Chłopiec znalazł pod choinką noworodka. Jego reakcja jest powalająca, przygotujcie chusteczki
4. Pies Natalii zaczął nagle kopać w śniegu. Zamarła, kiedy zobaczyła, co wyciągnął spod śniegu
 

Następna strona