Lista produktów, które najczęściej powodują raka. Gdy zapoznasz się z tą listą będziesz w szoku

nowotwór
.
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Nowotwór jest jedną z tych chorób, których boi się niemal każdy człowiek żyjący w XXI wieku. Życie w zawrotnym tempie, stres oraz wiele innych czynników dzisiejszej cywilizacji nie wpływa na nasze zdrowie zbyt dobrze. Na raka choruje coraz więcej osób, choć na szczęście dziś choroba ta nie jest równoznaczna z wyrokiem śmierci - medycyna idzie do przodu, dzięki czemu wielu ludziom udało się ją pokonać.

Nowotwór jednak nie bierze się znikąd. Czasem jest to kwestia genów jakie otrzymujemy - wówczas niewiele można zrobić. Jednak nie jest to jedyna "droga do raka" - niezdrowy tryb życia oraz nieodpowiednie produkty mogą znacznie zwiększać ryzyko zachorowania.

Co zrobić, aby uniknąć nowotworu? Poza dbaniem o regularne kontrole lekarskie oraz unikaniem życia w nerwach, pośpiechu i permanentnym stresie, warto zadbać również o swoją dietę. Ludzie bardzo zapominają o tym, jak ważny wpływ na nasz organizm ma to, co jemy. Jedzenie jest w końcu pewnego rodzaju paliwem dla ciała - jeżeli nie będzie ono dobrej jakości, nie "zajedziemy" daleko. Dlatego już dziś warto przyjrzeć się swoim lodówkom oraz kuchennym szafkom. Czy aby na pewno wszystko, co się w nich znajduje, jest dla nas pożyteczne? Być może nadszedł czas na dietetyczny rachunek sumienia i wykluczenie produktów, które poza dobrymi walorami smakowymi nie niosą za sobą nic - co najwyżej ryzyko zachorowania na raka?

Gotowi na przegląd lodówek?

Kliknij "następna strona", aby poznać produkty, które zwiększają ryzyko zachorowalności na nowotwór.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Krzysztof Jackowski miał rację? Wizje jasnowidza, które się spełniły, można się przerazić
2. Przerażony pies ukrywał się w starym, brudnym fotelu. Weterynarz odkrył, jak straszną tajemnicę skrywa poturbowane zwierzę
3. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna

Następna strona