Wiedziała, że pies umiera, chciała go zabrać na ostatni spacer. Nie mogła przewidzieć sytuacji, po której łzy popłynęły jej po policzku

Nowotwór
Facebook / Ashleigh Murray
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Wiedziała, że pies umiera, chciała go zabrać na ostatni spacer. Nie mogła przewidzieć sytuacji, po której łzy popłynęły jej po policzku

Nowotwór to okropna choroba, która atakuje nie tylko ludzi. Nie każdy chory jest w stanie wygrać walkę o życie. Kiedy kobieta dowiedziała się, że jej ukochanemu pupilowi pozostało tylko kilka tygodni życia, była załamana. Zwierzę było jej najlepszym przyjacielem.

Nowotwór zabija nie tylko ludzi. Ta przerażająca choroba najczęściej pojawia się znienacka i stanowi ogromne zagrożenie dla życia, również wśród zwierząt. Wczesne wykrycie raka daje duże szansę na wyleczenie, jednak nie zawsze tak jest. Istnieją typy choroby nowotworowej, której leczenie jest wyjątkowo trudne i często bezskuteczne.

Kiedy Ashleigh Murray z Belfastu w Północnej Irlandii dowiedziała się, że jej czworonożny przyjaciel cierpi na naczyniakomięsaka krwionośnego, była zupełnie załamana. Chociaż pies przeszedł zabieg operacyjny, leczenie nie przyniosło pożądanych skutków. Ta diagnoza stanowiła wyrok dla jej ukochanego pupila. Zostało mu zaledwie kilka tygodni życia. Marley trafił pod jej skrzydła jako szczeniak. Razem przeżyli wspaniałe 7 lat, a radosny spaniel stał się jej wiernym towarzyszem i najlepszym przyjacielem. Nie sądziła, że będą musieli pożegnać się tak szybko.

Pogodzenie się ze stratą Marley'aa była dla Ashleigh ogromnym cierpieniem. Kobieta postanowiła we wspaniały sposób pożegnać się z przyjacielem i zabrać zwierzaka na ostatni spacer. Nie sądziła, że to, co wydarzy się później sprawi, że łzy nie przestaną płynąć jej z oczu.

By zobaczyć, co wydarzyło się w czasie ostatniego spaceru Marley'a kliknij, Nastepna Strona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeździli tam wszyscy Polacy. Drogo, daleko, podłe jedzenie i ciasne klitki, ale wszyscy bili się o miejsca
  2. Alkoholizm, hazard, nowotwór. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był tak szczery, niektóre wyznania przerażają
  3. Najdroższy pies na świecie. Kosztuje tyle, że za jego cenę można kupić willę z basenem

Następna strona