Lekarze myśleli, że pacjent ma raka płuc. Dopiero podczas zabiegu prawda wyszła na jaw, niebywałe, co znaleźli w klatce piersiowej

Autor Klaudia Bochenek - 17 Czerwca 2020

Nowotwór był pierwszą diagnozą, jaką postawili lekarze. Sam zainteresowany również podejrzewał u siebie najgorsze. Stanął przed widmem operacji i długiego leczenia - na szczęście specjaliści w porę odkryli powód złego samopoczucia.

47-letni Brytyjczyk od pewnego czasu bardzo źle się czuł. Uporczywy mokry kaszel nie przechodził, dlatego Paul Baxter wybrał się do lekarza. Tam stwierdzono infekcję i polecono wykupienie antybiotyków. Po 2 tygodniach poprawa miała być odczuwalna, jednak nic się nie zmieniło.

Paul umówił się na kolejną wizytę kontrolną i rozczarowany powiedział, że nadal nie może normalnie funkcjonować przez kaszel. Lekarz po wykonaniu szczegółowego wywiadu postawił diagnozę - Paul może chorować na nowotwór płuc. Był nałogowym palaczem, wypalał około 30 papierosów dziennie, dlatego była to najbardziej prawdopodobna diagnoza. Lekarz skierował 47-latka na rentgen płuc. Tam potwierdziły się jego wstępne przypuszczenia.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, co lekarze zobaczyli w płucach Paula.

Zobacz także:

  1. Trudno uwierzyć, ilu mężów miała Katarzyna Dowbor. Ale rekordzistką wśród polskich gwiazd jest uwielbiana aktorka
  2. Syn zjadł bardzo popularną przekąskę, rano trafił do szpitala. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają, wiele osób nie ma pojęcia
  3. Okropne, nazywali ją potworem, jej wygląd porażał. Po latach zmieniła się nie do poznania, zdjęcia zwalają z nóg
  4. Żona umarła podczas porodu. Mąż powiedział jej kilka słów, 24 godziny później stało się najbardziej niebywałe

Źródło: Live Science

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News