Lekarze alarmują, groźny nowotwór jest często mylony z łuszczycą lub alergią. Łatwo zignorować pierwsze objawy

Nowotwór, mylące objawy
pixabay.com valelopardo
Wstecz

1 z 6

Dalej

Lekarze ostrzegają przed groźnym nowotworem

Nowotwór jest jedną z gorszych chorób, która dopaść może każdego, bez względu na wiek, płeć czy stan majątkowy. Niewątpliwie najtrudniej obserwuje się przypadki, w których rak atakuje małe dzieci. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że walka z tą chorobą zawsze jest prawdziwym dramatem, z którego nie każdemu udaje się wyjść cało. 

Nie każdy nowotwór da się wyleczyć. Eksperci wciąż apelują o regularne badanie się, ponieważ tylko szybka diagnoza i rozpoczęcie leczenia jeszcze we wczesnym stadium choroby daje największą szansę na całkowity powrót do zdrowia. Niestety, bywają również przypadki raka, które już na samym początku tragicznie przesądzają o losie chorego. Eksperci przypominają również, że niektóre objawy świadczące o wystąpieniu nowotworu, do złudzenia mogą przypominać inną, zupełnie niegroźną chorobę, co może doprowadzić do opłakanych skutków. Jeden z groźniejszych, często mylony z łuszczycą czy alergią, to chłoniak CTCL. Czym jest i jakie objawy wskazują o jego wystąpieniu? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz na kolejnych slajdach naszej galerii. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Sensacyjne doniesienia o córce Jana Englerta. Wcześniej tylko najbliżsi wiedzieli, w końcu nie wytrzymała i wyznała wszystko
  2. Umyślnie rozdzielili trojaczki tuż po porodzie. 18 lat później dzieje się nieprawdopodobna rzecz, opłakane skutki
  3. Zaczęła jeść dwa razy więcej niż zwykle. Z jej ciałem stały się niebywałe rzeczy, ciężko uwierzyć
Następna strona