Życie nie oszczędzało Pawła Królikowskiego. Nowotwór nie był jedynym ciosem, który go spotkał

Paweł Królikowski
YouTube / Polskie Radio
Wstecz

1 z 11

Dalej

Nowotwór nie daje za wygraną. Paweł Królikowski w ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami. Okazuje się jednak, że nie tylko zdrowotnymi. Życie nie oszczędza aktora pod żadnym względem, a co chwilę pojawiają się nowe problemy na jego drodze. Nowotwór nie był jedynym nieszczęściem, jakie go spotkało. Przedstawiamy, z czym musiał zmierzyć się aktor w ostatnim czasie.

Paweł Królikowski dzięki swoim kultowym już rolom zyskał sympatię wielu oglądających, którzy teraz obawiają się o jego życie. Mężczyzna niespodziewanie trafił do szpitala. Wydarzenie to miało miejsce 20 grudnia i do dziś nie wiadomo, kiedy opuści szpitalne mury. Ze względu na jego poprzednie problemy zdrowotne, początkowo podejrzewano, że artysta ponownie ma problemy dotyczące naczyń krwionośnych w swojej głowie. Według mediów Królikowski wylądował na oddziale neurochirurgii. Sprytni fani, szybko łącząc wątki, doszli do wniosku, że jego choroba sprzed lat mogła powrócić.

Oprócz  problemów z nowotworem, z którymi musiał się zmierzyć, życie dało mu w kość również na innych płaszczyznach. Niesamowicie zawiódł się na jednej ze swoich bliskich przyjaciółek. Nigdy nie spodziewał się takiego zachowania z jej strony. Poczuł się naprawdę zraniony. Ponadto miał również problemy z policją, które przez kilka lat ciągnęły się za nim. Z tego względu na jego osobę spłynęła fala hejtu, z którą również było ciężko sobie poradzić.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, z czym musi zmagać się aktor. Życie zdecydowanie go nie rozpieszcza.

Kliknij Następna Strona i dowiedz się więcej.

Następna strona