Ukrywała przed wszystkimi ciążę, a noworodka spuściła w toalecie. 27 zdjęć z akcji ratunkowej

Noworodek
YouTube / RT
Reklama
Wstecz

1 z 29

Dalej

Noworodek został znaleziony w rurze kanalizacyjnej. Jego matka ukrywała przed wszystkimi ciążę, a po porodzie zdecydowała się na tak bestialski czyn, jakim było spuszczenie noworodka w toalecie. To wydarzenie wstrząsnęło całym światem. Przedstawiamy 27 przerażających zdjęć z akcji ratunkowej.

Noworodek, który znajdował się w rurze kanalizacyjnej, bardzo głośno płakał, co wzbudziło podejrzenia sąsiadów. Mieszkańcy jednego z budynków w Jinhua w Chinach powiadomili policję o odgłosach płaczu małego dziecka, dochodzącego z dość nietypowego miejsca.

Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia, światło dzienne ujrzał mroczny sekret, który skrywała 22-letnia mieszkanka Chin. Kobieta przez 9 miesięcy ukrywała ciąże, nosząc luźne ubrania i owijając się pasami, które ściskały jej brzuch. Wszystko po to, by nikt nie dowiedział się, że czeka ją macierzyństwo.

Podczas zeznań twierdziła, że niemowlę wpadło do odpływu w wyniku nagłego porodu. Zeznawała, że chciała tego dziecka, ale nie miała środków na jego utrzymanie. Początkowo prowadzono śledztwo pod kątem usiłowania zabójstwa, jednak po rozmowie z matką, policja zrezygnowała z tych zarzutów. Z czasem jednak postanowiła przyznać się do winy i wyznała, że nie stać jej było na aborcję, więc postanowiła pozbyć się malucha w tak okropny sposób. Po dokonaniu tego makabrycznego czynu opuściła toaletę, jak gdyby nigdy nic się nie stało. Nikt nie mógł w to uwierzyć.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy strażaków. Starali się oni jak najszybciej wydostać noworodka z rury kanalizacyjnej. Akcja trwała bardzo długo, udało się jednak uratować malucha. Mimo uszkodzeń czaszki i wielu siniaków dziecko przeżyło i natychmiast zostało przewiezione do szpitala. Następnie trafiło pod opiekę rodziców 22-latki.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy zdjęcia z akcji ratunkowej, można się popłakać.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Lekarze przyznali, że takiego porodu nigdy nie widzieli. Zdarza się raz na 52 miliony urodzeń
2. Poznajcie 13-stu najmłodszych rodziców na świecie. Sami jeszcze są małymi dziećmi, a zostali mamą lub tatą, niewiarygodne
3. Nie tylko nowotwór! 15 szalenie niebezpiecznych chorób, które grożą ci w każdym wieku
 

Następna strona