Przestrzegali ją przed tragedią. Zostawiła noworodka z "maszyną do zabijania", widok po powrocie ściął kobietę z nóg

Noworodek został sam na sam z "maszyną do zabijania"
Twitter/Ayemundo
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Noworodek został sam na sam z "maszyną do zabijania"

Noworodek został sam na sam z "maszyną do zabijania". Wiele osób odradzało mamie malucha ten pomysł, jednak ona postanowiła zaufać swojemu pupilowi. Kobieta postanowiła zostawić pod opieką pitbulla swoje kilkumiesięczne niemowlę. Gdy weszła do pokoju maluszka, nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje.

Pitbulle niestety nie cieszą się dobrą opinią wśród rodziców. Często psy tej rasy kojarzone są z agresywnymi zwierzętami, które szybko mogą zostać sprowokowane do ataku. Wiele osób nie chce nawet koło nich przechodzić, gdyż instynktownie czują zagrożenie. Młodzi rodzice również nie decydują się na posiadanie pitbulla w obawie o swoje małe dziecko. 

Ta kobieta jest jednak innego zdania. Szczęśliwa posiadaczka pitbulla uważa, że jej pupil jest najbardziej łagodnym i uroczym psem na świecie. Chociaż wiele osób mówi jej, aby nie zostawiała swojego małego synka sam na sam ze zwierzęciem, to ona jednak się tym nie przejmuje i pitbull często "zajmuje się" noworodkiem. 

Kobiecie wielokrotnie zarzucano skrajną nieodpowiedzialność. W końcu młoda mama nie wytrzymała i postanowiła opowiedzieć wszystkim wścibskim osobom, co sądzi na temat pozostawiania małego dziecka z dorosłym pitbullem. Swoje oświadczenie zamieściła w mediach społecznościowych. 

- Mój synek Siegmund urodził się 27 listopada 2014. Tego samego dnia poznała go Akamara. Wszyscy wokół ostrzegali mnie, że może dojść do tragedii, jednak nic takiego się nie stało. Akamara po prostu podeszła do mojego synka i chciała się przytulić, mimo iż ma za sobą trudną historię i była wykorzystywana do walk. Mało kto wie, że pit bulle to bardzo rodzinne zwierzęta. Będą chronić swoją rodzinę niezależnie od okoliczności, zwłaszcza dzieci. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się jako psy obronne. Dlaczego w takim razie są powszechnie uważane za niebezpieczne? Bo czynią je takimi ludzie! To oni zmuszają je do walk. Pit bulle zostały wyhodowane dla ich silnych szczęk i dlatego źle się kojarzą - napisała młoda mama na Twitterze.

Właściwe zachowanie zwierzaka w dużej mierze zależy od jego wychowania. Każdy pies może stać się agresywny, jeśli jego opiekun źle go traktował. Pies tej kobiety z pewnością do takich nie należy i troskliwie opiekuje się małym chłopcem. Koniecznie sprawdźcie jak wygląda psia miłość do noworodka. 

Zobacz także:

1. Elżbieta Jaworowicz nie jest kryształowa jak wszyscy sądzą? Oskarżenia padają ze strony uczestników jej programów

2. Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę

3. 70-latki biorą ślub z połowę młodszymi mężczyznami. Potem mają gigantyczne problemy nie do rozwiązania

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwsze zdjęcie
 

 

Następna strona