Rodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami. Gdy wrócili, czekał ich porażający widok

Noworodek został sam z psami
screen/youtube
Wstecz

1 z 13

Dalej

Nieprawdopodobne zachowania psów

Noworodek na kilka minut został sam z pupilem, a gdy rodzice wrócili do pokoju zastali porażający widok. Szybko chwycili za kamerę i uchwycili nieprawdopodobne zachowanie czworonoga. 

Gdy noworodek przychodzi na świat w domu, w którym już od dawna członkiem rodziny był również pies, świeżo upieczeni rodzice zazwyczaj obawiają się, jak pupil zareaguje na maleństwo. W ich głowach pojawiają się wówczas myśli, że zazdrosny psiak może agresywnie zachowywać się wobec dziecka, aż w końcu wyrządzi mu krzywdę. Do podobnych sytuacji dochodzi jednak niezwykle rzadko lub też wcale, a zdecydowanie częściej psy zachowują się w sposób, który za chwilę zobaczycie. 

Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jednak nie ulega wątpliwością, że jeszcze większą sympatią w jego oczach cieszy się małe dziecko. Zwierzak jest w stanie obdarzyć malucha niewyobrażalną miłością i opieką. Ponadto, eksperci twierdzą, że dorastanie w otoczeniu zwierząt korzystnie wpływa na kształtowanie się osobowości u dziecka. Nie da się zaprzeczyć, że przyjaźnie zawiązane już od pierwszych dni malucha trwają przez lata. Zdjęcia, które zobaczycie, są najlepszym dowodem na to, że wbrew pozorom psy potrafią być niezwykle czułe i troskliwe. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć poruszające zdjęcia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4-latce nienaturalnie rósł brzuch. Przerażeni rodzice myśleli, że to guz, ale prawda okazała się o wiele gorsza
  2. Gwiazdor Polsatu zginął w wypadku lata temu. Jego córka powala dzisiaj urodą, szczena opada
  3. Finał Voice Kids w cieniu okropnego dramatu gwiazdki. Ciężka i nieuleczalna choroba, ale się nie poddaje  
Następna strona