Tylko na chwilę zostawiła noworodka z Pitbullem. Wróciła, a jej oczom ukazał się widok, którego nigdy nie zapomni, zdjęcia trafiły do sieci

Noworodek
Youtube/SERGE CLEMENT
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Noworodek pozostawiony z pitbullem

Noworodek został sam na sam z psem. Jej mama musiała wyjść na chwilę z pokoju i uznała, że psi kompan dla jej dzidziusia będzie odpowiednim towarzystwem. Pies był jednak przedstawicielem rasy Pitbull, więc mogła mieć pewne obawy. 

- 27 listopada 2014 roku na świecie pojawił się mój synek Siegmund. Dokładnie tego samego dnia poznała go Akamara. Wszyscy mówili mi, jakie to jest niebezpieczne i że powinnam dwa razy się zastanowić, zanim do tego dopuszczę. Ostrzegali mnie, że w końcu dojdzie do najgorszego. Bynajmniej. Nasz czworonożny przyjaciel podszedł do synka i po prostu chciał się do niego przytulić - opowiedziała o pierwszym spotkaniu świeżo upieczona mama.

Kobieta dzięki zdjęciom zamieszczanym w mediach społecznościowych, chce udowodnić wszystkim, że nie ma się czego bać jeżeli chodzi o tę rasę. Pitbulle potrafią być groźne, jeżeli się je do tego odpowiednio przeszkoli. Jednak gdy pies ten jest wychowywany przez swoich opiekunów "normalnie", nie ma powodów do obaw. 

Mama nie boi się zostawiać synka z psem, gdy na chwilę musi wyjść z pokoju. Wie, że jej czworonożny przyjaciel zaopiekuje się jej dzieckiem. I będzie pilnował, by małemu włos z głowy nie spadł.

 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia, przedstawiające widok, który zastała po powrocie. Zdjęcia maluszka z pitbullem są niebywałe!

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Zdjęcia najzabawniejszych psów, które rozbrajająco żebrzą o jedzenie. Takich cwanych "artystów" w życiu nie widzieliście
2. Razem z córką zamieszkała w kontenerze. I chociaż na pierwszy rzut oka to obrzydliwe, wnętrza są powalające
3. Jako szczeniak był normalnym psem. Przez niebezpieczne schorzenie zmienił się nie do poznania, jego właściciele ostrzegają teraz innych

Następna strona