Rodzice nie chcieli wypuścić martwego noworodka z objęć. W pewnej chwili mama zaczęła krzyczeć i stało się niewyobrażalne

Noworodek
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Niesamowite narodziny

Noworodek ledwo pojawił się na świecie, gdy lekarze przekazali rodzicom najgorsze wieści, o  jego stanie zdrowia. Okazało się, że maluszek nie płacze, nie daje żadnych oznak życia i najprawdopodobniej w przeciągu kilkunastu minut zostanie stwierdzony jego zgon. Rodzice, słysząc taką wiadomość, wiedzieli, że jedyne, co mogą zrobić, to być ze swoim dzieckiem do ostatniego tchu. 

Kate i David Ogg od dawna starali się począć dziecko. Niestety, lekarze powtarzali im, że na zajście w ciążę będą musieli jeszcze poczekać. Musieli uzbroić się w cierpliwość i próbować. Kiedy w końcu okazało się, że Kate jest w ciąży, ich radość była przeogromna. 

Lekarze mieli jeszcze lepsze wiadomości dla przyszłych rodziców, mówiąc im, że ciąża Kate jest mnoga. Na świecie miała pojawić się para maluszków. Kate i David byli jeszcze bardziej szczęśliwi, bo wiedzieli, że po długich staraniach w końcu los się do nich uśmiechnął. 

Niestety podczas porodu pojawiły się komplikacje. Noworodek, który pojawił się na świecie, jako drugi, nie dawał żadnych oznak życia. Zrozpaczeni rodzice tulili go, aż do czasu, kiedy Kate nie zaczęła krzyczeć z przerażenia. 

Kliknij Następna strona, by poznać dalszy ciąg historii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: jestpozytywnie

Następna strona