Noworodki tuż po przyjściu na świat wcale nie wyglądają tak, jak w filmach. Wielu uważa, że te zdjęcia są wyjątkowo obrzydliwe

Noworodek jak z filmu
Instagram/paulagalvaofotos
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Noworodek "jak z filmu"

Noworodek, który ledwo co pojawił się na świcie, nie wygląda tak jak przyzwyczaiły do tego filmy. Postać nowo narodzonego maluszka na ekranie prezentuje się zupełnie inaczej, niż można to zobaczyć w rzeczywistości, przez co zdjęcia naturalne i bez retuszu mogą wydawać się na pierwszy rzut oka obrzydliwe. 

Paula Galvao, autorka zdjęć w tej galerii, specjalizuje się w robieniu fotografii maluszków. Kobieta uwielbia patrzeć okiem kamery na porody, by we właściwym momencie uwiecznić cud, który ma właśnie miejsce. Jej założeniem było promowanie prawdziwego obrazu porodu.

Chciała udowodnić wszystkim, że to, co widać na ekranie telewizorów znacznie odbiega od rzeczywistości. Pojawienie się na świecie dzieci jest pięknym dniem dla rodziców i rodziny, a ona uwiecznia dla nich najpiękniejsze chwile. Zarówno dla artystki, jak i dla mamy oraz taty dzieciaków, nie ma nic piękniejszego niż moment, w którym pierwszy raz mogą dotknąć swojego potomka.

Na swoim Instagramie Galvao opublikowała już wiele zdjęć z sali porodowej, a każdego dnia pojawiają się nowe fotografie, które zachwycają internautów. Jednak jak to w Internecie bywa, nie wszyscy są fanami naturalnych zdjęć i czasami pojawiają się negatywne komentarze. Autorka nie zamierza brać ich pod uwagę i nadal promuje naturalne zdjęcia.

Kliknij "Następna strona" by zobaczyć szokujące zdjęcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

 

źródło: popularne

Następna strona