Kiedy urodziła dziecko, lekarz zaczął się panicznie śmiać. Spojrzała na swoją córeczkę i od razu wiedziała, dlaczego

Noworodek
.
Wstecz

1 z 6

Dalej

Noworodek swoim wyglądem zaskoczył dosłownie wszystkich. Lekarze odbierający poród nie mogli uwierzyć w to, co ukazało się ich oczom. Takie narodziny to prawdziwa rzadkość. Mama dziewczynki nie rozumiała sensacji wśród lekarzy, jednak gdy zobaczyła swoją córkę, wszystko stało się jasne. To dziecko przejdzie do historii.

Noworodek wyglądał nienaturalnie, zupełnie różnił się od tych, do których widoku przywykliśmy. Rodzice zupełnie nie spodziewali się, że coś takiego się wydarzy. W ich rodzinie wcześniej również nie odnotowano podobnych przypadków.

Narodziny dziecka, są jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego rodzica. To niesamowicie wzruszające, a jednocześnie zaskakujące, że po wielu miesiącach oczekiwania możesz wreszcie wziąć w ramiona i przytulić cząstkę siebie. Chyba każdy rodzic zgodzi się z tym, że jest to jedna z wyjątkowych chwil.

Codziennie na świat przychodzą tysiące dzieci. Całkiem rzadko zdarzają się jednak porody, o których mówią media we wszystkich krajach. Tak właśnie było w przypadku narodzin małej Carleigh Corbitt. 15 maja Chrissy Corbitt została dumną mamą, urodziła swoje pierwsze dziecko. Nie spodziewała się jednak takiej sytuacji. Wybuch śmiechu lekarzy bardzo ją zaniepokoił, nie wiedziała, co się dzieje. Kiedy jednak zobaczyła swoją córeczkę, wszystko zrozumiała. Sama nie mogła wyjść z podziwu i przestać się uśmiechać.

- Skończyłam, skończyłam. Nie chcę więcej dzieci - oznajmiła kobieta po ciężkim porodzie.

Nic dziwnego, ten poród na pewno do najłatwiejszych nie należał. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy tę niesamowitą historię. Takie porody to rzadkość.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, jaki był powód śmiechu wśród lekarzy.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Po dowiedzeniu się, dlaczego pies chodzi za nim do toalety, nie mógł uwierzyć. Prawdziwego powodu niemal nikt nie zna
2. Mówią, że jest najpiękniejszą babcią na świecie. Dużo młodsze dziewczyny mogą jej tylko pozazdrościć figury
3. Czego pod żadnym pozorem nie można jeść przed snem? 16 najbardziej szkodliwych produktów, które je każdy z nas
4. Koniec ze smutnymi wiadomościami! 36 najlepszych i najweselszych rzeczy, które wydarzyły się w tym roku
 

Następna strona