Mama wyrzuciła noworodka do śmietnika. Po 28 latach jego ojciec zauważył w telewizji porażającą rzecz

noworodek
Webniusy
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Wyrzucony do śmietnika noworodek wykazał się wielką wolą przetrwania

Noworodek został skazany na śmierć przez swoją matkę. 28 lat później jego ojciec zobaczył coś w telewizji i zamarł. Przez długi czas nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Zagubiona kobieta nie była w stanie wychować dziecka, przez co noworodek wylądował w śmietniku. Dziewczyna w wieku 19 lat zaszła w ciążę z mężczyzną, którego ledwie znała. Spanikowana pozbyła się dziecka zaraz po porodzie, zostawiając je w śmietniku. W większości przypadków maluch zmarłby w bardzo krótkim czasie. Ten noworodek jednak wykazał się wyjątkową siłą. Dziecko przeżyło i swoim płaczem sprowadziło pomoc.

Noworodek, który przeżył

Noworodek został znaleziony przez policjanta, który usłyszał płacz dziecka. Michael Buelna nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. W koszu na śmieci dojrzał płaczące, nagie maleństwo. Było całe we krwi i ledwie żyło. Nie miało nawet odciętej pępowiny. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza, pociecha przeżyła i otrzymała swoją szansę. Maluch trafił do rodziny zastępczej, która otoczyła go opieką i miłością.

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Robina

Zobacz także:

  1. Niania dowiedziała się, że jej podopieczna jest ciężko chora. Zareagowała w niewiarygodny sposób, łzy same lecą z oczu
  2. 8-letni synek napisał list do zmarłej mamy. Ostatnie zdanie z każdego wyciśnie łzy
  3. Mąż zgubił obrączkę ślubną 15 lat temu. Gdy jego żona umarła stała się niewyobrażalna rzecz

źródło: Webniusy

Następna strona