Próbowała spuścić noworodka w toalecie. Zdjęcia z dramatycznej akcji ratunkowej przerażają

Dramatyczne zdjęcia
Screen/Youtube/RT
Wstecz

1 z 10

Dalej

Noworodek uwięziony

Noworodek został odnaleziony w jednej z publicznych toalet. Matka maleństwa w brutalny sposób usiłowała pozbyć się dziecka, usiłując spuścić je w toalecie. Gdy makabryczna prawda wyszła na jaw, zaczęła się desperacka akcja ratunkowa. Zdjęcia z tej operacji przerażają. 

Noworodek utknął w rurze kanalizacyjnej po tym, jak matka postanowiła pozbyć się go w obrzydliwy sposób. Ewidentnie nie czuła się dobrze z wizją macierzyństwa i zdecydowała się na makabryczny krok, jakim jest zabójstwo własnego dziecka. Do szokującego zdarzenia doszło w Chinach. Mieszkańcy budynku zaniepokoili się, gdy usłyszeli płacz małego dziecka dobiegający z toalety. Gdy strażacy dotarli na miejsce, poznali przerażającej prawdy. Nie było ani chwili do stracenia. Natychmiast rzucili się, żeby wydostać uwięzionego w rurze kanalizacyjnej noworodka. 

Funkcjonariusze przygotowali specjalistyczny sprzęt, który pozwolił im na szybkie dotarcie do maleństwa. Rozpoczęli akcję od rozkuwania rur i wiercenia dziur w miejscu, w którym według nich najprawdopodobniej znajdowało się dziecko. Dzięki sprawnie przeprowadzonej operacji udało się uratować maluszka, który miał na swoim ciele liczne obrażenia, między innymi czaszki. 

22-letnia matka początkowo tłumaczyła, że noworodek przez przypadek wpadł jej do odpływu. Później jednak podczas przesłuchania przyznała, że nie było jej stać na aborcję a nie mogła sobie pozwolić na posiadanie dziecka. Przez całe 9 miesięcy udało jej się ukrywać ciążę, ale gdy doszło do rozwiązania, nie wiedziała co ma zrobić. Ten strach i desperacja doprowadziły ją do tego makabrycznego pomysłu, żeby spuścić w toalecie własne dziecko. 

Gdy policja badała okoliczności tego strasznego wydarzenia, dotarła do dziecięcych zabawek i poplamionych krwią ubrań w mieszkaniu kobiety, co wskazywało na to, że prawdopodobnie urodziła w domu bez niczyjej pomocy. 22-latka wyznała, że chciała tego dziecka, ale niestety nie była w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków do życia ze względu na finansowe ograniczenia. 

Noworodek cudem przeżył, a zawdzięcza to czujności sąsiadów, a także brawurowo wykonanej akcji strażaków. Dziecko pod opieką lekarzy doszło do siebie i znajduje się obecnie pod opieką swoich dziadków. Nie wiadomo jakie konsekwencje spotkają matkę. 

Kliknij "Następna strona", żeby poznać wszystkie szczegóły tej makabrycznej sprawy. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  2. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  3. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Lolmania 

Następna strona