Brutalnie szczere zdjęcia prosto z porodówki. Nawet matki nie mogą znieść ich widoku, tylko dla osób o nerwach ze stali

Noworodek zdjęcia
Pxfuel
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Poród nie dla wszystkich jest pięknym wydarzeniem

Noworodek tuż po przyjściu na świat zdecydowanie nie przypomina ślicznych, spokojnych maluchów z filmów. Choć młodzi rodzice są najczęściej bardzo szczęśliwi i dumni, poród ma także swoje mało estetyczne, przepełnione bólem aspekty. Nie dla każdego jest to łatwy, przyjemny widok.

Poród okazuje się najczęściej niezwykle trudnym doświadczeniem dla obojga rodziców. Poza zmartwieniem o to, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, młoda mama odczuwa niewyobrażalny dla większości ból. Nie bez przyczyny do wydania dziecka na świat trzeba się więc odpowiednio przygotować.

ZOBACZ TAKŻE: Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana

Nawet ci, którym wydaje się, że doskonale poznali wszystkie etapy porodu, są najczęściej nieco zaskoczeni jego przebiegiem. Być może jest to także problem wynikający z oglądanych przez większość kinowych hitów, gdzie noworodki przedstawia się jako czyste, duże i przede wszystkim spokojne dzieci. Prawdziwe zdjęcia wykonane na porodówkach, choć dla wielu naprawdę piękne, mogą wstrząsnąć niektórymi odbiorcami.

Kliknij "Następna strona", by obejrzeć prawdziwe, często przepełnione bólem i szczęściem młodych rodziców fotografie z sal porodowych.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Za wszelką cenę chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnuka. Wymyśliła niebywały sposób, aby się udało
  2. Ręce opadają, wielu z nas je stosuje. Najgłupsze i najbardziej szkodliwe diety na odchudzanie
  3. Nowotwór zaatakował Michała Wiśniewskiego. Druzgocąca diagnoza, a po niej przyszedł następny cios

Następna strona