Nocne problemy Pawła Kukiza. Memy po wielkiej wpadce polityka

Kukiz Twitter
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Piątkowa noc Pawła Kukiza. Internauci dowcipkują z wielkiej wpadki polityka [MEMY]

Paweł Kukiz stracił kontrolę nad swoim kontem na Twitterze w noc z piątku na sobotę. Na początku zarzekał się, że opublikowane posty nie są jego autorstwa, ale później pojawiły się kolejne wpisy z przeprosinami. Wyraził skruchę wobec obecnych, jak i byłych posłów swojej partii.

-Piątkowa noc przejęła i mnie i moje konto na tweeterze ... Kogo nigdy w życiu taki "piątek" nie przejął - niech pierwszy rzuci kamieniem! - napisał.

W nocy z piątku na sobotę, na oficjalnym koncie Pawła Kukiza pojawiły się posty odnoszące się bezpośrednio do niektórych polityków. Część wpisów była wulgarna. Następnego dnia w rozmowie z PAP Kukiz oświadczył, że usunie swoje konto na Twitterze. Decyzja miała być spowodowana faktem, że zbyt wiele osób trzecich ma dostęp do oficjalnego konta. Dodał również, że jego głównym komunikatorem jest Facebook, a z konta na Twitterze nie korzystał. Wynika z tego, że po prostu "stracił kontrolę" nad mediami społecznościowymi.

Najprawdopodobniej cały incydent był związany z odejściem z partii jej rzecznika Jakuba Kuleszy oraz niskim wynikiem w wyborach samorządowych. Treść wpisów skierowana do Marka Jakubiaka czy Jacka Wilka była przepełniona nieprzyjemnymi podtekstami.

Cała sytuacja sprawiła, że zobowiązał się usunąć konto w niedzielę o 8:00 rano.

-W związku z sytuacją, że utraciłem kontrolę nad swoim kontem na tweeterze zmuszony jestem konto zlikwidować, co uczynię jutro o 8smej rano. - napisał w poście Paweł Kukiz.

Niestety nie uspokoiło to internautów, którzy nie uwierzyli w tłumaczenia lidera Kukiz'15. Pojawiły się komentarze, że to Paweł Kukiz stracił kontrolę na sobą i swoją partią. Nie można wykluczyć, że pod presją społeczności internetowej postanowił zwyczajnie przyznać się do winy.

Internauci zdążyli już wyrobić sobie własny pogląd na nocne problemy polityka. Sieć zalała masa memów na ten temat. Specjalnie dla Was wybraliśmy najlepsze.

Następna strona