Niesamowita metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej. Będziecie zaskoczeni, jak się zmieniła

Autor Michał Kubacki - 11 Kwietnia 2019

Wiktoria Gąsiewska dorastała na naszych oczach. Młoda aktorka debiutowała na ekranie w wieku zaledwie sześciu lat. Obecnie, jest już dorosła i wyrosła na piękną kobietę. Jej kariera prężnie się rozwija i Wiktoria występuje w wielu popularnych filmach i serialach. Przedstawiamy jej niesamowitą przemianę.

Wiktoria Gąsiewska urodziła się w 1999 roku w Warszawie. Już od małego wykazywała predyspozycje artystyczne i występowała wraz z reprezentacyjnym zespołem Związku Harcerstwa Polskiego "Gawęda". Zespół ten gościł między innymi w Stanach Zjednoczonych i Japonii oraz dawał przedstawienie dla Jana Pawła II. Jako sześcioletnia dziewczynka zagrała swoją pierwszą rolę w serialu "Na dobre i na złe".

Jej kariera prężnie się rozwijała. Wcielała się w drugoplanowe postacie w poszczególnych epizodach popularnych seriali takich jak "Rodzina zastępcza", "Mrok" czy "Codzienna 2 m 3.". Od 2016 roku występuje w serialach nadawanych na antenie TVP, są to "Rodzinka.pl" oraz "Barwy szczęścia". W 2006 roku zagrała w swoim pierwszym filmie, "Jasminum", wyreżyserowanym przez Jana Jakuba Kolskiego. Rok później zagrała w kasowym hicie "Katyń" Andrzeja Wajdy.

Wiktoria Gąsiewska na planie "Rodzinki.pl" poznała innego aktora, Adama Zdrójkowskiego, który gra jedną z głównych ról. Aktorka wcieliła się w jego serialową dziewczynę i jak się okazało, para poczuła do siebie coś więcej. W 2017 roku oświadczyli, że oficjalnie się spotykają i nawet planują już wspólny ślub. Tą informacją wywołali niemały szum w mediach. Wielu krytykowało ich związek, twierdząc, że są jeszcze niedoświadczeni i to za wcześnie na takie deklaracje. Nadal są szczęśliwą parą i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić.

Wiktoria Gąsiewska wyrosła na piękną kobietę. Zaczynała w bardzo małym wieku i z pewnością znajdą się osoby twierdzące, że była zbyt młoda na taki sukces. Dziewczyna wydaje się mieć poukładane w głowie i nie próbuje na siłę tworzyć wokół siebie otoczki skandalicznej gwiazdki. Mimo że pół dzieciństwa spędziła na planie filmowym, podoba jej się praca aktorki i wizja bycia celebrytką. Wspólnie z redakcją Pikio.pl przedstawiamy, jak dorastała Wiktoria Gąsiewska.

Kliknij "Następna strona"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News