Mama zajrzała do buzi 11-tygodniowego synka i pobladła. Natychmiast zabrała go do szpitala, ale nawet lekarze byli bezradni

Autor Mateusz Sidorek - 27 Maja 2020

Niemowlę powinno być szczególnie obserwowane przez swoich rodziców. Odpowiedzialni opiekunowie chcą dopilnować, aby ich nowo narodzone dziecko rozwijało się prawidłowo. Wykrycie nieprawidłowości odpowiednio wcześnie może dać większe szanse na wyleczenia malucha. Historia tego 11-tygodniowego chłopca wywołała szok w mediach.

Każdy rodzic wie, że gdy niemowlę płacze, to znaczy, że czegoś potrzebuje. Najczęściej poprzez płacz sygnalizuje zmęczenie, głód lub strach. Nowo narodzone dzieci często cierpią na bolesne kolki. Odczuwają też dyskomfort, gdy wyżynają im się mleczne zęby. Zazwyczaj jednak wystarczy odpowiednia opieka domowa, aby ulżyć im w cierpieniu.

Gdy 11-tygodniowe niemowlę nie przestawało płakać, jego matka zaczęła się niepokoić. Kobieta postanowiła je nakarmić. Wtedy jednak zauważyła coś bardzo dziwnego w jego buzi. Jak tylko przyjrzała się lepiej, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Zdecydowała się zabrać chłopca do specjalisty. Okazało się, że słusznie zaufała swoim matczynym przeczuciom.

Niemowlę bez wątpienia czuło dotkliwy ból. Zwłaszcza że jego sytuacja zmieniła się z dnia na dzień. Po obejrzeniu dziecka nawet lekarz w ośrodku nie mógł ukryć swojego zdziwienia. W czasie, gdy personel medyczny szpitala debatował nad stanem zdrowia małego Oscara, jego ojciec postanowił szybko zareagować. Prześledźcie kolejne slajdy, aby poznać koniec tej historii.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, z jakiego powodu cierpiało niemowlę

Zobacz także:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Była przekonana, że jej córeczka zmarła w pożarze. Wtedy dokonała odkrycia, które wprawiło ją w całkowite osłupienie
  3. Cała prawda wyszła na jaw. Rozenek i Lewandowska nie mogły powstrzymać łez, nikt wcześniej nie wiedział
  4. Mama niespodziewanie odwiedziła syna w szkole. Zobaczyła, co mu zrobił nauczyciel i natychmiast wyciągnęła telefon
  5. Weszli do opuszczonego domu, w którym syn zabił matkę. W środku znaleźli niewiarygodne rzeczy, aż przeszły ich ciarki

Źródło: Newsner

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News