Mężczyzna zaczął kopać dół, nagle usłyszał płacz dziecka. Niewiarygodne, co znalazł chwilę później w ziemi

Niemowlę znalezione w ziemi
Pixabay AdinaVoicu
Wstecz

1 z 8

Dalej

Niemowlę zostało odnalezione w ziemi

Niemowlę, które zostało znalezione zakopane w glinianym garnku, wyzdrowiało. Przez ostatnie tygodnie maluchem zajmował się sztab specjalistów, na czele którego stanął doktor Ravi Khanna. Dziecko, które urodziło się jako wcześniak, zostało odnalezione w północnych Indiach. Do szpitala trafiło w stanie krytycznym. Nie było pewne, czy uda się uratować jego życie.

Człowiek, który znalazł dziecko, był przerażony. Kopiąc dół nie spodziewał się, co zobaczy. Gdy jego łopata natrafiła na glinianą donicę, usłyszał cichy płacz. Niemowlę zostało pochowane żywcem prawie metr pod ziemią.

Noworodek przebywa w placówce od października ubiegłego roku. Gdy trafił pod opiekę lekarzy, cierpiał na posocznicę. Niepokojące były także badania krwi. Medycy zdiagnozowali u niego niebezpiecznie niską liczbę płytek krwi. Na szczęście stan zdrowia dziecka powoli wraca do normy.

Dzięki troskliwej opiece doktora Khanna, wyniki badań są już zdecydowanie lepsze. Można było również zrezygnować z używania respiratora, gdyż maluch zaczął oddychać samodzielnie. Przybrał również na wadze. Wcześniej jego wygląd budził trwogę lekarzy i internautów. Dziecko było skrajnie niedożywione. 

Mimo wszczęcia postępowania w tej sprawie, ciągle nie udało się ustalić, kim są rodzice noworodka. W związku z tym dziecko nie może w tym momencie trafić do adopcji. Po wyjściu ze szpitala trafi więc pod opiekę ośrodka opieki społecznej północnego stanu Uttar Pradesh. 

Kliknij "Następna strona", aby poznać historię dziecka

Zobacz także:

  1. Polacy go uwielbiali, wróżono mu wielką karierę. Nagła, tajemnicza śmierć aktora do dziś budzi pytania
  2. Wrzuciła buty do zlewu i wyjęła pastę do zębów. Chwilę później stało się niewiarygodne, każdemu poleca swój sposób
  3. Umierała bardzo długo, do samego końca towarzyszył jej nieziemski ból. Wszystko przez czynność, którą codziennie robią miliony kobiet
  4. Tylko 6% Polaków potrafi poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Najszybszy test na inteligencję ujawni całą prawdę o tobie

Źródło: BBC

Następna strona