Nie uwierzycie jakim autem jeździ Zenek Martyniuk! Luksusowe samochody wielkich gwiazd

zenek martyniuk
Youtube.com/AKCENT - Oficjalny
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Zenek Martyniuk, znany z hitów takich jak "Przez twe oczy zielone" pławi się w luksusach. Nie od dziś wiadomo, że celebryci lubują się w wyrafinowanych i drogich autach, na które zwykli ludzie muszą oszczędzać latami. Oto luksusowe samochody gwiazd, na których widok oczy wypadają z orbit.

Zenek Martyniuk od lat króluje na parkietach dyskotek i potańcówek. Gwiazdor tworzy muzykę disco polo, co przynosi mu nieprawdopodobnie duże zyski. Ze względu na rosnącą popularność gatunku, coraz więcej artystów disco polo jest zapraszanych na prestiżowe imprezy i eventy. Muzycy disco polo szturmują show-biznes i pojawiają się na salonach pośród największych sław kina i celebrytów. Często się zdarza, że mężczyźni konkurują o to, kto ma lepsze auto. Nie zawsze jest to wyznacznik bogactwa. Są osoby, które po prostu nie przywiązują większej uwagi do pojazdu, który zasadniczo ma służyć tylko do komfortowego przejazdu z punktu A do punktu B. Niektórzy jednak dostają przysłowiowego "bzika" na punkcie konkretnego samochodu i za wszelką cenę dążą do spełnienia marzenia, jakim jest zakup kosztownej zachcianki. Nie inaczej jest w świecie gwiazd, gdzie zdarza się, że drogie pojazdy są obiektem przechwałek i służą bardziej jako wizytówka.

Gwiazdy często zawiązują z różnymi markami samochodowymi specjalne umowy. Otrzymują oni w zamian konkretny model samochodu, ale warunkiem jest jak najczęściej pokazywać się i reklamować dany pojazd. Dla niektórych jest to dogodna propozycja, ale dla innych, którzy cenią sobie konkretną markę i mają wysublimowany gust, byłby to raczej koszmar.

Taką osobą jest Zenek Martyniuk. Od lat jest fanem marki Mercedes i nie zamieniłby tych samochodów na żadne inne. Szczególnie jeśli chodzi o auta zabytkowe lub już nieprodukowane. Dla muzyka ważny jest komfort jazdy, elegancja i jakość wykonania, a te wszystkie warunki spełnia niemiecka firma, do której się tak przywiązał. Nie bez powodu, Zenek Martyniuk jest właścicielem modelu Mercedesa, który jest gratką dla kolekcjonerów. Jakim samochodem jeździ gwiazdor disco polo? Przedstawiamy luksusowe auta gwiazd.

 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona