Niejeden mężczyzna może pozazdrościć Natalii ciała. Ale jej zdjęcia mogą być wstrząsem, ludzie pokazują ją palcami i nie bez powodu

Natalia
instagram/Natalia Kuzniecowa
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Natalia Kuzniecowa

Natalia Kuzniecowa pochodzi z Rosji i jest niesamowitą kobietą. Zanana na całym świecie ze swojego wyjątkowego wyglądu. Mężczyźni w każdym miejscu Ziemi zazdroszczą jej wyjątkowej sylwetki. Chociaż panowie mogą jej zazdrościć, to jednak przedstawicielki drugiej płci patrzą na nim zupełnie inaczej. Zdarza się, że jest wytykana palcami. 

Natalia ma 28 lat i pochodzi z Czyty, miejscowości w Rosji. Swoją wymarzoną sylwetkę zawdzięcza ciężkiemu wysiłku. Kobieta codziennie spędza wiele godzin na siłowni, by wyglądała właśnie w taki sposób. Swoją przygodę z siłownią i kulturystyką zaczęła już w wieku 14 lat i nieprzerwanie od tego czasu poświęca się w całości swojej pasji. 

Rosjanka może się pochwalić tytułami w wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej oraz w martwym ciągu. Każda z tych dyscyplin związana z podnoszeniem ciężarów. 

Zdjęcia, które publikuje w sieci Natalia Kuzniecowa, spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Internauci często dzielą się nimi między sobą. Niestety zainteresowanie, jakim może się pochwalić, dotyczy przede wszystkim tego, że jej sylwetka zupełnie odbiega od tego, co można zauważyć na co dzień na ulicy. 

 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć zdjęcia niesamowitej kobiety. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Genialny psychotest, który szczegółowo określi Twoją osobowość. Jego skuteczność zawstydza nawet psychologów
2. 7 najrzadszych ras psów. Nigdy ich nie zobaczysz na spacerze, tylko nie liczni je posiadają
3. 11 przerażających zdjęć, których nie można wytłumaczyć. Od 10 będziecie mieć koszmary, tylko dla odważnych
4. Nowa moda wśród nastolatek przeraża lekarzy. Paskudne, co wyprawiają ze swoją twarzą
 

źródło: gazetapl

Następna strona