Zdjęcia wywołują dreszcze. Przecież Viki Gabor ma dopiero 12 lat, niepojęte

Nastolatka
Facebook / Viki Gabor
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Nastolatka jest kompozytorką i piosenkarką, której wróży się niesamowicie owocną przyszłość oraz wielką międzynarodową karierę. Swoim wygranym występem podczas Eurowizji udowodniła wszystkim, że zdecydowanie nadaje się do wielkiego świata show-biznesu. Nie zapominajmy jednak, że ma ona dopiero 12 lat, a nad sobą ogromną presję związaną z pokładanymi w niej nadziejami. Przedstawiamy nieprawdopodobne zdjęcia Viki Gabor, koniecznie musicie je zobaczyć.

Nastolatka ma teraz swoje 5 minut. Mówi się o niej w każdej rozgłośni radiowej i telewizji, a kolorowa prasa chętnie rozpisuje się na jej temat. Jej nazwisko zna już niemal każdy w naszym kraju.

Widzowie mogą kojarzyć młodą artystkę z drugiej edycji popularnego programu, "The Voice Kids", gdzie podbiła serca jurorów i widzów, zajmując 2. miejsce. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019 ma romskie korzenie i pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny.

Wiktoria Gabor mimo swojego młodego wieku jest aktywną użytkowniczką wielu portali społecznościowych. Chętnie wrzuca tam swoje zdjęcia, wchodzi w dyskusje z obserwatorami i dzieli się własnym życiem. Wielu zastanawia się, czy wystawianie życia 12-latki to dobre rozwiązanie dla niej samej.

Viki była szóstą reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior. Jest to jednak pierwszy raz w historii, kiedy jeden kraj wygrał drugi rok z rzędu. Gabor dokonała czegoś, co z pewnością będzie wspominane przez długie lata. W związku z tym pokłada się w niej ogromne nadzieje związane z jej karierą. Pozostaje jednak pytanie, czy uda jej się temu podołać? Nie jest to łatwe wyzwanie.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Przygarnęli szczeniaki z ulicy. Byli wstrząśnięci ich zachowaniem w domu, rozdzierające zdjęcia
2. Najbardziej odmładzające jedzenie. 10 produktów spożywczych, które czynią cuda
3. Tak zwyciężyła Viki Gabor. Najpiękniejsze momenty z Eurowizji Junior, serce rośnie z dumy
4. Były słodkimi maleństwami, ale dorosły i zmieniły się nie do poznania. Już nie są urocze ani bezbronne, strach koło nich przejść
 

Następna strona