Skandaliczne zdjęcia z Auschwitz. Półnagie nastolatki wyginają się jak kotki i wygłupiają w obozie zagłady

Nastolatka
.
Reklama
Wstecz

1 z 21

Dalej

Nastolatka nie zawsze jest w stanie zrozumieć powagę sytuacji, w jakiej się znajduje. Tak było w przypadku wycieczki do Auschwitz, gdzie większość młodych ludzi pozowała z uśmiechem na twarzach i w półnagich strojach. Część z nich równie chętnie prężyła się przy torach. Te zdjęcia to prawdziwy skandal, jak można bez szacunku podchodzić do miejsca, w którym niegdyś ginęły tysiące osób. Przedstawiamy fotografie, które wywołały burzę w sieci.

Nastolatka często ma w swoim życiorysie rzeczy, za które wstydzi się dopiero jako dorosła kobieta. Sytuacje takie często wynikają z lekkomyślności. Najpierw się coś robi, a dopiero później myśli. Nastolatki często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą nieść za sobą poszczególne zachowania. Te, które pokażemy Wam w dzisiejszej galerii, są szczególnie szokujące.

Są na świecie miejsca, które wymagają szczególnego okazania szacunku. Nie wypada w nich być głośno, nie wypada się również śmiać czy żartować. Jednym z takich miejsc jest właśnie Auschwitz czy też pozostałe obozy zagłady. Wybierając się w takie miejsca, powinniśmy także zwrócić uwagę na to, co na siebie zakładamy i jak pozujemy do pamiątkowych zdjęć. Chociaż fotografie tych nastolatków do pamiątkowych zaliczyć raczej się nie da, to po prostu zdjęcia, na których chcą się pokazać, żeby zaimponować znajomym na Facebooku.

Nie wszyscy niestety rozumieją, że pewne miejsca zasługują na okazanie szacunku i stosowne zachowanie. Takich sytuacji obserwuje się coraz więcej, co jest przerażające. Niemalże od razu nasuwa nam się pytanie, dokąd ten świat zmierza?

Byłe obozy koncentracyjne z pewnością nie są odpowiednim miejscem na wygłupy. Te przerażające miejsca to pozostałości po bardzo mrocznym okresie dla całego świata. Niektórzy za nic mają ogrom cierpienia milionów ludzi, którzy przeszli w nich przez piekło i męczeńskiej śmierci tych, którym nie udało się przetrwać.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy fotografie nastolatków, dla których wycieczka w te miejsca była jedynie radością związaną z dniem wolnym od lekcji. Aż żal patrzeć na niektóre z nich.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Lucy z "Rancza" rozwiodła się z mężem przez aktorkę z "M jak miłość"? Romans, który wstrząsnął mediami
2. Jej narzeczony zmarł straszną śmiercią tuż przed ślubem. Jednak panna młoda nie anulowała sesji ślubnej, a te zdjęcia miażdżą serce
3. Co się dzieje z organizmem osób codziennie pijących kawę? Będziecie zdumieni

Następna strona