18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadają

Nastolatka
Archiwum prywatne
Wstecz

1 z 7

Dalej

18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego bliźniaka. Najdziwniejsza sprawa w Polsce, ręce opadają

Nastolatka z miejscowości Krużlowa Niżna zginęła już niemal dwa lata temu, prokuratura wciąż jednak prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dziewczyny. Śledczy nie są w stanie ustalić sprawcy tragicznego wypadku, podejrzani są dwaj bracia bliźniacy.

To jedna z najdziwniejszych spraw, nad jakimi pracuje polska prokuratura. Śledczy od niemal dwóch lat nie mogą ustalić, który z braci bliźniaków doprowadził do tragicznego wypadku samochodowego, w którym śmierć poniosła 18-letnia Angelika z Krużlowej Niżnej w województwie małopolskim.

Do zdarzenia doszło w czerwcu 2018 roku, samochód, którym podróżowała nastolatka wraz z braćmi bliźniakami Karolem i Kamilem wypadł z drogi i dachował. Od tego czasu podejrzani mężczyźni nie wskazali, który z nich kierował pojazdem, a śledczy wciąż prowadzą analizy i badania materiału dna, który w ich przypadku jest niemal identyczny.

By poznać szczegóły tej zaskakującej sprawy, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. 9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzy
  2. Wszedł do McDonald's i zaniemówił. Widok będzie śnił mu się po nocach, natychmiast wyciągnął telefon
  3. Chciał, żeby wszyscy wiedzieli, że jest jego, zmusił ją do strasznej rzeczy. Szybko pożałowała, ale było już za późno
  4. Ich 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzy

źródło: Gazeta Krakowska

Następna strona