Rodzice zobaczyli jej jedno zdjęcie i nie mogli zdzierżyć. Nie chcieli już znać swojej córki

Nastolatka, zdjęcie
webniusy.com
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zobaczyli jedno zdjęcie córki

Nastolatka zawsze pilnie się uczyła, nie sprawiała większych problemów wychowawczych, miała grono wiernych przyjaciół, wiele pasji i z sukcesem zdała na studia. Rodzice byli z niej po stokroć dumni do momentu jednak, gdy zobaczyli jej zdjęcie. Wystarczyła jedna fotografia, by się jej wyparli. 

Nastolatka z powyższego zdjęcia to Emily Scheck, uczennica collegu Canisius w Buffalo w Nowym Jorku. 19-latka od najmłodszych lat pasjonowała się sportem, a dzięki determinacji udało jej się nawet otrzymać stypendium sportowe. Emily dokładnie miała zaplanowaną swoją przyszłość, a dumni rodzice robili wszystko, by móc wspierać ją w dążeniu do celu. Dziewczyna zawsze miała z nimi świetny kontakt, czuła, że może powiedzieć im dosłownie o wszystkim, a oni ją zrozumieją. 

Pewnego dnia, gdy 19-latka była na treningu, jej rodzice otrzymali SMS, a w nim zdjęcie własnej córki. To, co na nim zobaczyli przeraziło ich i obrzydziło jednocześnie na tyle, że nie chcieli już jej znać. Kazali natychmiast zabrać wszystkie rzeczy, wyprowadzić się, a nawet, zakazali utrzymywania jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Jeżeli chcesz poznać całą historię i przede wszystkim, dowiedzieć się, co pchnęło rodziców do podjęcia takiej decyzji, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać całą historię Emily. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przez rok przemieniał się w kobietę i robił sobie zdjęcia. Ostatnie powala, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Tragedia po koncercie Martyniuka. Wydano specjalne oświadczenie
  3. Przepyszne ciasto bez pieczenia zrobisz w 15 minut. Zawsze wychodzi i znika co do okruszka   
Następna strona