Nowa moda wśród nastolatek przeraża lekarzy. Paskudne, co wyprawiają ze swoją twarzą

Nastolatka
Instagram
Wstecz

1 z 7

Dalej

Nastolatka zawsze chce być modna i podążać za aktualnie panującymi trendami, jednak ten, który obecnie opanował rynek to zdecydowanie przesada. Lekarze są przerażeni i ostrzegają przed tego typu zabiegami, mogą one być bardzo szkodliwe dla zdrowia. To, co te dziewczyny robią ze swoimi twarzami, jest przerażające.

Nastolatka podążając za modą często niewiele myśli, chce po prostu wyglądać tak jak jej rówieśniczki bez względu na to, jakie mogą być konsekwencje jej działań. Ten nowy trend w dziedzinie urody wywołuje ogromny niepokój wśród lekarzy i specjalistów, nazwali go "nienaturalnym" i "niebezpiecznym".

Devil Lips, czyli diabelskie lub ośmioramienne usta, polegają na używaniu wypełniaczy oraz zastosowaniu specjalnego makijażu, który pomoże osiągnąć efekt falistych ust. Wzięło się to prawdopodobnie z Rosji, a obecnie rozprzestrzeniło się już po całym internecie. Wśród internautów wybuchła ogromna burza sprzecznych opinii. Większość jednak wypowiada się negatywnie i twierdzi, że te usta wyglądają po prostu źle i niezdrowo.

Coraz więcej nastolatek poddaje się temu zabiegowi, nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji. Ta modyfikacja może być tragiczna w skutkach. Ludzie łapią się za głowę, patrząc na te zdjęcia. Szokujące, jak wiele niektórzy są w stanie zaryzykować, by wyglądać tak, jak aktualnie jest w modzie. Przedstawiamy te przerażające zdjęcia, czegoś tak głupiego chyba już dawno nie mieliście okazji zobaczyć.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dom na zdjęciu ma zaledwie 15 m. Ale zajrzysz do środka i będziesz marzyć, by w nim zamieszkać, wnętrze powala
2. Nie znajdziesz prostszego przepisu na sernik. Zawsze się udaje, jest puszysty i przepyszny
3. Zdjęcia nastoletniej córki Przybylskiej ścinają z nóg. Trafiły do sieci, 14 totalnie nas zatkało
4. Zaczął sklejać ze sobą doniczki. Zobaczysz efekt końcowy i pękniesz z zazdrości, też będziesz chciał je mieć
 

Następna strona