Wszyscy myśleli, że opętał ją szatan. Dopiero na intensywnej terapii odkryli, co działo się z jej mózgiem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nastolatka
facebook
Wstecz

1 z 9

Dalej

Nastolatka zachowywała się jak opętana

Każda nastolatka miewa czasem wahania nastroju. Burza hormonów i okres buntu sprawiają, że miłe dziewczynki zamieniają w złośnice nie do opanowania. To całkowicie naturalny proces, jednak w przypadku tej młodej damy było zupełnie inaczej. Wszyscy bliscy myśleli, że zachowuje się, jakby wstąpił w nią szatan.

Nastolatka z Kent w Wielkiej Brytanii była typową, radosną dziewczyną. Miała doskonały kontakt z rodziną, a krewni uważali, że jest wyjątkowo miła i uprzejma. Nigdy nie sprawiała kłopotów wychowawczych, nie kłóciła się ani nie stroiła fochów. Pewnego dnia wszystko się zmieniło, a zachowanie Elaine Sage zaczęło dosłownie przerażać jej bliskich. 

Zmiana, jaka w niej zaszła, była wręcz niewiarygodna. W jednej chwili bezmyślnie pisała palcem w powietrzu, by za moment krzyczeć na całe gardło, rzucając się na łóżko. Zrobiła się nie do zniesienia, jej nastrój w każdej chwili mógł się zmienić. Matka wspomina ten czas jako bardzo przykry okres w życiu rodziny.

- Czułam się, jakbym miała zupełnie inną córkę. Czasami było tak, jakbym oglądała film "Egzorcysta". Patrzenie na nią w takim stanie, gdy znaliśmy ją jako miłą i uprzejmą dziewczynę, było dla wszystkich paskudnym doświadczeniem - mówi.

Dla bliskich wszystko to, co wyczyniała Elaine, wskazywało na opętanie przez demona. Nie potrafili inaczej nazwać tak drastycznej zmiany w zachowaniu dziewczyny. Prawda wyszła na jaw, gdy u nastolatki pojawiła się wysoka gorączka, a ona sama mówiła, że nie rozumie, co się do niej mówi. Nawet proste zdania były dla niej niezrozumiale. To zaniepokoiło dorosłych na tyle, że natychmiast zawieźli ją do szpitala. Prawda, jaką odkryli lekarze sprawiła, że rodzina nie mogła przestać płakać. Historia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Zobacz także:

1. Właściciel porzucił uroczego, zdrowego szczeniaka. Powód nie mieści się w głowie, teraz żałuje

2. Na niebie pojawiły się diabelskie rogi. Na ich widok ludzie rzucali się na kolana i zaczynali się modlić, spektakularne zdjęcia

3. Mieszanki psów, które wyglądają przecudownie. 15 słodkich, uroczych i pięknych futrzaków

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co było przyczyną zmiany zachowania u Elaine.

Następna strona