Policjant pojechał na domową interwencję. Gdy zajrzał do pokoju 13-latka zamarł

nastolatek
YouTube HLN
Wstecz

1 z 6

Dalej

Po tym, jak nastolatek wezwał policję, funkcjonariusz nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył

Po tym, jak nastolatek wezwał policję, służby nie były pewne, czy to nie jedynie głupi dowcip, mimo to zareagowały błyskawicznie. Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusz wszedł do pokoju chłopaka. Na widok, który tam zastał, ścisnęło go w gardle.

Prawie każdy nastolatek boryka się z pewnymi problemami. Wielu z nich często wyolbrzymia swoje kłopoty, co jest wynikiem trudnego wieku i trudnością z radzeniem sobie z obowiązkami, które wynikają z dojrzewania. Bywa tak, że młodzi ludzie robią żarty, dzwoniąc na służby bezpieczeństwa i zajmując linię tym naprawdę potrzebującym. Gdy policja otrzymała wezwanie od młodego chłopaka, postanowiła jednak natychmiast zareagować.

Ten nastolatek był w szczególnej sytuacji

Jak tylko funkcjonariusze zjawili się na miejscu, nastolatek już czekał na nich pod domem. Jeden z pracowników służb postanowił zapoznać się ze sprawą i zapytał chłopaka o powód wezwania. Młody człowiek był wyraźnie zestresowany i wycofany. Wreszcie ujawnił prawdę - chciał uciec z domu. Policjant jednak poczuł, że może chodzić o coś więcej i nie dał za wygraną.

Nastolatek wreszcie wpuścił funkcjonariusza do swojego pokoju. Policjant chciał się upewnić, że chłopakowi rzeczywiście nic nie grozi. Gdy mężczyzna wszedł do środka, zastał straszny widok. Choć był doświadczonym pracownikiem służb, przyznał, że widok, który zobaczył wywołał w nim wzruszenie. Funkcjonariuszowi z emocji aż ścisnęło gardło. Natychmiast zabrał nastolatka na zewnątrz, żeby z nim porozmawiać.

Wtedy nastolatek powiedział policjantowi całą prawdę. Chłopak opowiedział mu historię swojej rodziny i opisał sytuację, w jakiej się znalazł. Funkcjonariusz postanowił natychmiast działać.

Kliknij "Dalej", aby poznać historię, którą opowiedział mu nastolatek

  1. Nie żyje 2-letni Marcelek. Ojczym przez rok znęcał się nad nim, porażające szczegóły wyszły na jaw
  2. Viki Gabor podczas kwarantanny przeszła metamorfozę. Niewielu rodziców by na nią pozwoliło 12-latce
  3. Żona tak zdradzała męża, że zapamięta całe miasto. 2,5 tys. osób trafiło na kwarantannę

źródło: Newsner

Następna strona