13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragedii

Autor Irmina Jach - 12 Września 2020

Nastolatek ze Stanów Zjednoczonych był prawdziwym bohaterem. Gdy w jego rodzinnym domu wybuchł pożar, bez chwili zastanowienia rzucił się w ogień, by ratować ukochaną babcię i psa. Rodzinie przyszło zmierzyć się z najgorszą z możliwych tragedii. Niestety, to nie koniec serii dramatycznych zdarzeń.

Stany Zjednoczone zmagają się z potężnymi pożarami, które trawią wszystko, co napotkają na swojej drodze. W ostatnim czasie doszło tam do kilkudziesięciu dramatycznych zdarzeń. Ogień pochłonął budynki mieszkalne i lasy w Kalifornii, Oregonie i Waszyngtonie. Życie straciło aż 25 osób, a wiele kolejnych zostało ciężko rannych. Tysiące mieszkańców musiało opuścić dobytek całego życia. Wśród ofiar, które zmagają się z tragicznymi skutkami żywiołu, są członkowie rodziny Tofte.

Pożar wybuchł około 25 km od domu familii w Oregonie. Już wtedy Angela Mosso zdecydowała o pilnej ewakuacji i zaczęła pakować ubrania i środki niezbędne do przetrwania. Jej mąż niezwłocznie ruszył do miasta, by wypożyczyć przyczepę, w której miały zostać ulokowane przedmioty osobiste. Niestety, ogień rozprzestrzeniał się w zatrważającym tempie i wkrótce wizja tragedii stała się bardzo realna.

Członkowie rodziny, zmęczeni czekaniem, położyli się do łóżek, by zebrać siły przed ucieczką. Nie zdawali sobie sprawy, że niektórym z nich nie będzie dane obudzenie się następnego dnia. Śmierć przyszła nagle, nie pozostawiając szans na ucieczkę.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co zrobił heroiczny nastolatek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko dziwnie się zachowywało. Nagranie z ukrytej kamery zmroziło krew w żyłach rodziców
  2. Skandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życie
  3. Zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służby
  4. Wśród ofiar byli Polacy, nieprawdopodobna tragedia rodzin. Dziś mija 19 lat od zamachu na WTC

Źródło: RMF24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News