Stół, który nastolatek zrobił na szkolne zajęcia podbija sieć. Trzeba mu się dokładnie przyjrzeć, by zrozumieć dlaczego

Nastolatek
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Nastolatek zdecydował, że zapisze się na zajęcia ze stolarstwa. Wtedy właśnie postanowił, że podczas realizacji projektów będzie myślał niekonwencjonalnie. Chłopak na jedne z zajęć miał zbudować stół i jako główny cel postawił sobie zrobienie czegoś, co wyróżni się na tle innych. Efekt końcowy jego pracy zaskoczył niemalże wszystkich, trzeba przyznać, że miał niesamowity pomysł, dzięki któremu teraz jego mebel podbija sieć. Przedstawiamy, jak krok po kroku wyglądał proces tworzenia dzieła, a sam wygląd stołu może zwalić Was z nóg.

Nastolatek ze swoim dziełem może zawstydzić niejednego projektanta mebli. Czegoś takiego chyba jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć.

W zagranicznych szkołach młodzież ma do wyboru różne dodatkowe zajęcia, które mają na celu nauczenie ich praktycznych, przydatnych w codziennym życiu czynności. Jednym z takich zajęć jest stolarstwo, na które postanowił zapisać się pewien 15-latek.

Uczniowie często mają do zrobienia coś prostego w wykonaniu jako zadanie, które powierzają nauczyciele swoim podopiecznym. Najczęściej jest to karmnik dla ptaków, popielniczka czy właśnie stół, o którym mowa w nasze galerii. Celem, jaki postawił sobie nasz bohater, była oryginalność. Nie chciał, by jego pomysły wyglądały jak setki innych, dlatego wykazał się ogromną kreatywnością, dzięki której powstało coś, co zachwyciło miliony internautów.

Ten przykład może być doskonałym obrazem tego, że jeśli tylko uruchomimy naszą wyobraźnię i kreatywność, to możliwości każdego projektu są nieograniczone. Tak samo, jak nieskończony był jego stół. Nastolatek chwalił się każdym kolejnym etapem tworzenia swojego dzieła na popularnym amerykańskim serwisie ze zdjęciami. Tam został zasypany mnóstwem wiadomości z gratulacjami i słowami podziwu. Nic dziwnego, ten stół robi ogromne wrażenie i aż ciężko uwierzyć w to, że zaprojektował i zrobił go od początku do końca 15-latek.

Przedstawiamy, jak po kolei wyglądały etapy realizacji projektu, który wymyślił nastolatek. Ostateczny wygląd stołu może odebrać Wam mowę.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, od czego się zaczęło.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ukrywała przed wszystkimi ciążę, a noworodka spuściła w toalecie. 27 zdjęć z akcji ratunkowej
2. Która z nich to matka, a która córka? Są tak podobne, że aż trudno uwierzyć, że jest między nimi 20 lat różnicy
3. 35-letnia kobieta spożywała 40 piw dziennie. Tuż przed śmiercią nikt nie był w stanie jej poznać
 

Następna strona