Krzywdził koty i wszystko transmitował w internecie. Nikt nie potrafił go znaleźć, więc zrobił najgorszą możliwą rzecz, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nastolatek
youtube
Wstecz

1 z 11

Dalej

Nastolatek dokonywał haniebnych czynów z zimną krwią

Nastolatek zamieszczał w sieci przerażające nagrania, na których mordował niewinne zwierzęta. Morderstwa, których dokonał, sprawią, że dziś w nocy z pewnością nie będziesz spał dobrze. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach, aż trudno w to uwierzyć. 

Postać Luki Magnotty sprawia, że ludzie zaczynają wątpić w świat. Nastolatek zrobił coś, czego nigdy nie uda nam się zapomnieć. Nagrania, które zamieścił w sieci zawierały wyjątkowo drastyczne sceny. Nastolatek chował koty do próżniowych torebek, po czym odpalał odkurzacz i zasysał koty na śmierć. 

Luka dopuścił się również czegoś więcej niż tylko zabijania zwierząt. Nastolatek wpadł na pomysł, że urządzi polowanie na siebie. Przez długi czas nikt nie mógł go namierzyć, powstała grupa na Facebooku poświęcona jego poszukiwaniom. Każdy, kto widział nagrania, chciał pomóc w poszukiwaniach przestępcy. 

Nastolatek po zabawie z internautami dopuścił się najgorszego czynu. Luka wszystko miał zaplanowane, a finał akcji mrozi krew w żyłach. 

Kliknij Następna strona, by poznać całą historię Luki Magnotty. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Daniel Kozakiewicz to legendarny chłopiec z "Siedmiu Życzeń". Jak dzisiaj wygląda?
2. 10 oznak tego, że kot naprawdę cię kocha. Numer 8 jest najważniejszy
3. Przeciwieństwa w miłości dążą ku sobie. 17 skrajnie różnych par, przy numerze 12 opad szczęki gwarantowany
4. Mamy je w domach, a są zagrożeniem. Silnie trujące rośliny dla naszych psów i kotów
 

Następna strona