Największe tajemnice Oli Kwaśniewskiej. Wolałaby o tym nie mówić

ola kwaśniewska
Youtube.com/PUDELEK
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ola Kwaśniewska jest niezwykle charyzmatyczną, ale tajemniczą zarazem kobietą. Do show-biznesu weszła z przytupem, jednak po czasie zdecydowała się z niego wycofać. Zdradzamy tajemnice jej życia i wyglądu. 

Ola Kwaśniewska jest znana przede wszystkim za sprawą swoich rodziców, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, jednak nigdy nie pracowała w wyuczonym zawodzie.

- Psychologia przydaje się w kontaktach z innymi, pomaga mi też w robieniu wywiadów, ale odkąd sześć lat temu skończyłam studia, nie zdarzyło mi się pracować w tym zawodzie - opowiadała córka byłego prezydenta w wywiadzie dla Gali.

Ola Kwaśniewska przede wszystkim rozgłos w mediach zyskała dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie zajęła drugie miejsce i zachwyciła publiczność swoim niesamowitym talentem. Okazuje się, że w programie nie zderzyła się z tą dyscypliną po raz pierwszy. Po zdaniu matury ukończyła kurs instruktorski i jest dyplomowaną trenerką salsy.

Po wszystkich tych wydarzeniach odkryła w sobie kolejne powołanie, dziennikarstwo. Miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej i reporterki m.in. w DDTVN, Rankingu gwiazd w telewizji Polsat, a nawet w radiu Planeta FM. Ola uwielbia pisać, nie tylko artykuły, ale również teksty piosenek. Właśnie w tym charakterze udziela wsparcia swojemu mężowi, Jakubowi Badachowi.

- Dziennikarstwo niespodziewanie okazało się zawodem stworzonym dla mnie. Zamierzam poszerzać to pole. Mam poczucie, że idę właściwą drogą. Kiedy coś mnie w sobie denerwuje, pracuję nad tym. Żeby siebie lubić. Generalnie jest nieźle - opowiadała Kwaśniewska w Gali.

Choć jej kariera rozwijała się w zastraszającym tempie, to ostatecznie Ola postanowiła się wycofać show-biznesu i zniknąć. Od długiego czasu bardzo chroni swojej prywatności, a wywiadów udziela tylko nielicznym. Nie pojawia się też często na salonach. Na tę jej decyzję złożyło się kilka czynników. Głównymi przesłankami było wyrzucenie jej z TVN-u, brak poszanowania ze strony mediów dla jej ślubu, czy wyciąganie na światło dzienne prywatnych spraw. Mimo wszystko Kwaśniewska bardzo aktywnie prowadzi swojego Instagrama, gdzie uchyla nam rąbka tajemnicy nt. swojego życia. Razem z redakcją Pikio udało nam się również dotrzeć do nieco bardziej zaskakujących sekretów dotyczących jej osoby.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona