Największe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęło

Autor Weronika Szatkowska - 5 Listopada 2018

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem znanym na całą Polskę. Jak sam twierdzi, ma na swoim koncie ponad 700 znalezionych osób i ponad 1000 rozwiązanych spraw, które od lat nie znajdowały swojego zakończenia. Oto tajemnice jego daru i historia opowiadająca o jego pierwszych wizjach.

Astrologia ma swoich zwolenników i przeciwników. Wróżenie z kart, wiara w przesądy czy przepowiadanie przyszłości budzą kontrowersje w naszym społeczeństwie. Sympatyków wróżbitów czy jasnowidzów jest tak samo wiele, jak ich wrogów. Jednak istnieją dowody, które mogą wskazywać na słuszność przepowiedni lub wizji niektórych z nich.

Jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce jest Krzysztof Jackowski. Od lat 90. zgłaszają się do niego ludzie, którym nie potrafi pomóc policja, przez co są skazani na bezradność i niewiedzę. Jackowski pomaga w odnalezieniu zaginionych osób, zwłok, rzeczy, a nawet dokumentów. Próbuje również przepowiadać przyszłość i często jest proszony o prognozowanie ważnych kwestii politycznych i społecznych. Dane statystyczne na jego stronie internetowej wskazują na niezliczoną ilość spraw zakończonych sukcesem.

Bez wątpienia Jackowski obdarzony jest niezwykłymi zdolnościami, które pozwalają mu w jakiś sposób albo wydedukować i połączyć pewne fakty, albo naprawdę przepowiedzieć przyszłość. W Japonii okrzyknięto go "najlepszym jasnowidzem na świecie". W rozmowie z "Faktem" opowiada o swojej historii i o tym, jak właściwie się to wszystko u niego zaczęło. Oto początki najsławetniejszego wizjonera polskiej astrologii.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News