Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd. Inspirują miliony kobiet

ślub
Instagram.com/joannakrupa
Wstecz

1 z 11

Dalej

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Z tej okazji każdy chciałby wyglądać olśniewająco. Szczególnie kobiety, które zawsze przywiązują dużą wagę do tego, jak wyglądają. Wszystkie panie chcą, żeby tego dnia wzrok każdego skupiał się na nich i żeby ich kreacja została zapamiętana na długie lata. Dotyczy to szczególnie gwiazd, o których ślubie jest głośno w mediach. Przedstawiamy najpiękniejsze suknie ślubne, które stanowiły inspirację dla milionów kobiet.

Ślub to bardzo wyjątkowa i szczególna okazja. Staramy się zawsze, żeby wszystko wypadło, jak należy i wyglądało tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Z tą uroczystością wiąże się ogromna ilość przygotowań, stresu i nerwów.

Dla wielu  pań najważniejszym elementem przygotowań do wyjścia za mąż jest dobór sukni. Tu zaczynają się jednak prawdziwe schody. Czy ma być tiulowa, czy koronkowa, w jakim odcieniu bieli oraz jaki musi mieć krój.

Moda cały czas się zmienia i z każdym sezonem suknie ślubne również się zmieniają coś, co założymy w tym sezonie, może już nie być modne za rok. Są jednak takie kreacje, które swoją wyjątkowością i oryginalnością zapisują się w trendy ślubne na długie lata.

Osobami przywiązującymi chyba największą wagę do swoich kreacji są gwiazdy. Ich śluby są głośnym wydarzeniem w mediach, dlatego też muszą zadbać o to, żeby w tym szczególnym dniu wyglądać zniewalająco. Ponadto, wiele kobiet czerpie inspiracje z ich strojów, dlatego popularne panie muszą swoją suknią wyznaczyć nowe trendy, które zapiszą się w modzie na długie lata i przede wszystkim przyćmią wszystkich dookoła, włącznie z koleżankami z branży.

Robi się z tego poniekąd konkurencja, w której panie rywalizują ze sobą o to, która z nich przykładowo ma dłuższy welon, więcej tiulu czy zdobień na gorsecie sukienki.

Część z nich wybiera klasyczne białe suknie, na które moda nie mija od lat. Niektóre postanawiają jednak zaszaleć z długością, materiałem, welonem czy chociażby kolorem, który odbiegając od tradycji, nie będzie śnieżnobiały.

W przypadku gwiazd cena nie gra roli, liczy się efekt końcowy, czyli to jak długo ich ślub pozostanie na językach.

Przygotowaliśmy zdjęcia najpiękniejszych kreacji prosto sprzed ołtarza polskich gwiazd.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona