Okrzyknięto go "najgrubszym człowiekiem świata", wziął się za siebie i stracił 60% masy ciała. Właśnie dotknęła go największa tragedia

Najgrubszy człowiek świata przeszedł szokującą metamorfozę, teraz spotkał go dramat
youtube.com Daily Mail
Wstecz

1 z 7

Dalej

Najgrubszy człowiek świata przeszedł szokującą metamorfozę, teraz spotkał go dramat

"Najgrubszy człowiek świata" - taki przydomek zyskał Juan Pedro Franco, kiedy media zaczęły pisać o jego problemie z nadprogramowymi kilogramami. Mężczyzna w najbardziej krytycznym momencie ważył 595 kg i miał 33 lata.

Juan Pedro Franco już jako dziecko wyróżniał się spośród swoich znajomych. Nie był kruszynką - w wieku 6 lat ważył już 60 kg. Potem sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej.

-  Kiedy się urodziłem ważyłem prawie 3 i pół kilograma i z każdym rokiem przybywało mi 10 kilogramów. Gdy miałem 6 lat ważyłem już 60 kilo i cały czas tyłem. Kiedy miałem 17 lat ważyłem już 230 kilogramów. Wtedy uległem wypadkowi samochodowemu, potem było tylko gorzej, bo przestałem się ruszać - mówił Juan Pedro Franco.

Chociaż przeszedł ogromną przemianę, to nie ominęła go osobista tragedia. Mężczyzna podzielił się zdjęciem i napisał o swoim smutku oraz żalu.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć metamorfozę Juana oraz dowiedzieć się, co tak mocno go przybiło.

Zobacz także:

  1. Niewinny mężczyzna spędził w więzieniu 46 lat. Wyszedł i natychmiast zrobił jedną rzecz, łzy same napływają
  2. Pokroiła cytrynę na ćwiartki i położyła przy łóżku. Niespodziewany efekt, teraz robi tak każdej nocy
  3. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  4. 3/4 Polaków ma włókniaki. Istnieje prosta sztuczka, żeby pozbyć się ich w kilka chwil, lekarze przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: Facebook

Następna strona